banner542

Bebek SPA ve Aktivite Merkezi, Afşin'de hizmete girdi

Bebek SPA ve Aktivite Merkezi, Afşin'de hizmete girdi

Ayşin Çelik 'in sahip olduğu ASEL BABY SPA VE AKTİVİTE MERKEZİ Migros mağazası üstü 5. katta hizmete başladı.

Sıcak, ferah ve hijyenik bir ortamdan bebeklerin hoşlandığı müzikler eşliğinde her bebek için ayrı doldurulan ve mevsim şartlarına veya annelerin tercihine göre sıcaklığı ayarlanan jakuzilerde yüzme ve oyun aktivitesini gerçekleştirecekleri evlerinin rahatlığında Asel Baby SPA Merkezi, bebekleri ve ailelerini bekliyor.

Soruları yanıtlayan Asel Baby Spa ve Aktivite Merkezi sahibi Ayşin Çelik, şunları söyledi:

“Bu keyfi ve bol kazanımlı aktiviteyi kendi bebeğime yaşatmak istedim ve arayışa girdim. En yakın Baby SPA İl merkezinde bulunuyor. Bu bende (yakınlarda olsa daha da iyi olurdu) düşüncesi oluşturdu ve (benim gibi düşünen anneler de vardır) diyerek bu merkezi hizmete açtım. Yüzme insan sağlığı için tüm vücudu aktif çalıştırması nedeniyle en kıymetli spor ve en keyifli aktivite,

Jakuzilerimiz bir bebeğin rahatlıkla yüzebileceği derinlikte ve büyüklüktedir. Anneler floating ve hidroterapi esnasında bebekleri ile temas edebildiklerinden dolayı da oldukça güvenilir. Bebeklerimizi boyun simidi takılıp su içerisine bıraktığımızda ebeveyn ile temasta bulunabiliyor. hatta çoğu bebek bu simit sayesinde yüzme aktivitesinin keyfini bireysel olarak çıkarıyor ve Baby SPA'nın özgüven uyandırıcı ve destekleyici kazanımı ortaya çıkıyor.

Baby SPA sadece keyif için değil, birçok sağlık sorunlarında da yardımcıdır. Başlıcaları kolik ve gaz sancısın ortadan kalkmasına yardımcı, soğuk algınlığı, baş ağrısı, mide sorunları, sindirim sistemi problemleri, kas ve sinir problemleri, hazımsızlık, uyku bozuklukları ve yeni doğan bebeklerin stres problemlerine iyi gelmektedir bu sebeplerden dolayı tüm bebeklerimizi merkezimize keyifli ve bol kazanımlı aktiviteye bekliyoruz.

Bebekler seanslar halinde kabul ediliyor. Her seans 60 Dakika. Her 60 Dakika da 2 bebek seansa alınıyor. Her seans arasında Seansların gerçekleştiği odalarda, jakuzilerde hijyenik bir şekilde temizlenerek ikinci seansa hazırlanıyor. Abone olunabiliyor”

ASEL Baby SPA ve Aktivite Merkezi Sahibi Ayşin Çelik, “Tüm bebeklerimize evlerinin konforunda, hijyenik ve pandemi kurallarına riayet edilen farklı bir ortam sunuyoruz. Tüm annelerimizi bebekleriyle birlikte gelip bu keyifli anları yaşamalarını bekliyoruz. Bebekler ve aileleri buraya keyifli ve sağlık açısından birçok kazanım sağlayan aktivite yapıp bunun yani sıra güzel anı biriktirmek için gelmeli. Tüm bölge annelerine ve kıymetli bebeklerine hayırlı olsun” ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2021, 10:34

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<