banner488

“Maraş usulü Afşin tarhanasını sevdirdik”

“Maraş usulü Afşin tarhanasını sevdirdik”

Afşinli İş Adamı Mehmet Özdemir, “Maraş usulü Afşin tarhanası”nı sevdirdiklerini belirterek, her yıl artan üretim hedefinin bu yıl 60 ton olduğunu söyledi.

Afşin’de Öz Yüksek adıyla “Maraş usulü Afşin tarhanası” ve “Afşin sıkma tarhanası”nın üretim, paketleme ve pazarlamasını gerçekleştiren İş Adamı Mehmet Özdemir, “Her yıl artan hedefimizi bu sene 60 Ton üretim olarak belirledik” diyerek, şu ifadeleri kullandı:

“Afşin ile Elbistan’ın orta yerinde üretim yapıyoruz. Maraş cipsi olarak da bilinen Maraş Usulü Tarhanamızın üretimine başladık. Üretim, paketleme ve pazarlama son hızıyla devam ediyor. Tesisimizde firik satışlarımızda başladı. Anamın tarhanası olarak tabir ettiğimiz sıkma tarhananın üretimine ise önümüzde ki hafta başlıyoruz” dedi.

2006 yılında tarım ve bakliyat sektörüne girdiklerini belirten Özdemir “Kalite, güven, samimiyet ve uygun fiyatla Bölgede ki nohut, fasulye, ayçekirdeği ve mısır üretimcisinin satış ve pazarlamada destekçisi, Afşin tarhanasının ise Üretim,  paketleme ve pazarlamasında öncü firmayız. Afşin Tarhanası Öz Yüksek markasıyla ilk kez paketlenerek market ve alış veriş merkezilerinde raflara konuldu Maraş usulü Afşin tarhanasını sevdirdik” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 16:53

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor