Dulkadiroğlu’nda çevre düzeni ve yol yapım çalışmaları

Dulkadiroğlu’nda çevre düzeni ve yol yapım çalışmaları

Kahramanmaraş Merkez Dulkadiroğlu İlçe Belediyesi, çevre düzeni ve yol yapım çalışmalarına ağırlık vermeye başladı.

Fen İşleri Ekipleri, ilçenin Karşıyaka ve Sümer Mahallerinde çevre düzeni ve yol çalışmalarını sürdürüyor. Karşıyaka Mahallesinde asfalt çalışması yapan ekipler, yeni yol açma çalışmalarının da sürdüğünü bildirdi. Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Ekipleri asfalt ve yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Sümer mahallesinde çevre düzeni ve yol yapım çalışmalarını devam ettiren ekipler, Karşıyaka mahallesinde de asfalt döküm çalışmalarını tamamladı.

Yaz aylarında yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceğini bildiren ekipler, çevre düzeni konusunda da çalışmaların sürdürüleceğini illetti. Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Necati Okay, Fen işleri ekiplerinin özverili bir şekilde yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdürdüklerini aktardı. Göreve geldikleri ilk dönemde yol konusunda çok büyük projeler tamamladıklarını aktaran Başkan Okay, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Ekiplerimiz daha önce yaptığımız yollarda bakım ve onarım çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürmektedir. Ayrıca yeni açtığımız yollarda da asfalt çalışmaları yapmaktayız. Şuanda ekiplerimiz Karşıyaka mahallesinde ve Sümer mahallesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.” 

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 11:49

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner277

Canlı Skor

banner292