eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat

atasehir escort

TÜMKİAD’tan Elbistan’a ziyaret

TÜMKİAD’tan Elbistan’a ziyaret

Tüm Kalkınma İşadamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık ve Yönetim Kurulu üyeleri, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ü ziyaret etti

Eliaçık ve beraberindeki heyet, Elbistan’da TÜMKİAD adına yapacakları faaliyetler hakkında Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’e bilgiler verdiler.

Konu hakkında bir açıklama yapan Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz: “STK’lar İllerin veya ilçelerin gelişimleri açısından önemli bir yer tutmaktadır. Elbistan’da Kahramanmaraş’ın en büyük ilçesi ve yapısal anlamda her türlü dernekleşme ve STK faaliyetine açık. İlçemiz adına yapılabilecek her türlü çalışmaya destek olacağız” dedi.

Tüm Kalkınma İşadamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık yaptığı açıklamada: “TÜMKİAD olarak her türlü ikili çalışmaya açığız. Sağ olsun Mehmet Gürbüz Başkanım bizi sıcak karşıladı. İkili işbirliği adına yapılabilecek ne varsa bizde bütün çalışmalarımızı yapacağız. Önümüzdeki günlerde ayrıntılı raporlar ile Elbistan’da ki ikili işbirliği için çalışma başlatacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 11:46

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

bağcılar evden eve nakliyat