Basınımızın acı günü! Lütfi artık aramızda yok

Basınımızın acı günü! Lütfi artık aramızda yok

Basınımızın acı günü!

Kahramanmaraşlı genç gazeteci Lütfi Yıkan, dün akşam yaşadığı beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

Kahramanmaraş’ta bir çok yerel gazetede muhabirlik yapan Yıkan, ayrıca Doğan Haber Ajans ve Show TV’de de kameraman ve foto muhabiri olarak görev yapmıştı. Henüz 50 yaşında olan Yıkan, 1995 yılından bu yana mesleğin içinde olan Gazeteci Lütfi Yıkan akşam saatlerinde vefat etti

Kahramanmaraş’ta fotoğraf çekmek için adım atmadığı yer kalmayan özellikle siyasetçileri konuşturan fotoğraflar çekmesiyle haklı bir başarıya imza atan gazeteci- muhabir fotoğraf uzmanı Lütfi Yıkan 15 Eylül 2020 günü akşam saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını yitirdi.

Mesleğe başladığı ilk günden bu yana usta Gazeteci Mustafa Nuri şirin ile birlikte Kanal7, Dünya Gazetesi, Doğan haber Ajansı başta olmak üzere bir çok gazete ve televizyonda çalışan Mustafa Nuri Şirin’in yol arkadaşı Lütfi Yıkan genç yaşta hayatını yitirdi.

Bu arada Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sermet Çuhadar, yayınladığı mesajda şunları kaydetti:

“Bugün basın sektöründe uzun yıllar hizmet veren, değerli meslektaşımız ve arkadaşımız Lütfi Yıkan’ın vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kahramanmaraş’ta bir çok yerel gazetede muhabirlik yapan Yıkan, ayrıca Doğan Haber Ajans ve Show TV’de de kameraman ve foto muhabiri olarak görev yapmıştı. Değerli arkadaşımızı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhum Lütfi Yıkan’a Allah’tan rahmet, sevenlerine, ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.”

Bizler de marasposta.com olarak lütfi’ye Allah’tan rahmet, Mustafa Nuri şirin başta olmak üzere ailesine, akrabalarına ve basın camiasına baş sağlığı diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 09:20

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor