banner488

Erzurum'da gençlerle buluşan Erdoğan'a "Elfida" sürprizi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Toplu Açılış Programı kapsamında gittiği Erzurum'da gençlerle bir araya geldi. Buluşmada yer alan gençlerin, "Elfida" şarkısını söylemesi, renkli anların oluşmasına neden oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Toplu Açılışı Programları kapsamında gittiği Erzurum'da kurdele töreninin ardından programlarına devam etti.

Geçen hafta Diyarbakır'da gençlerle akşam yemeğinde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün de Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen gençlerle Erzurum'da buluştu.

Gençlerin Erdoğan'la buluşmasında renkli anlar da ortaya çıktı. Videoda gençlerin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında Elfida şarkısını seslendirdiği görülüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'da gençlerle yaptığı buluşmada sıradaki buluşmanın Erzurum'da daha sonra da Kahramanmaraş'ta olacağını açıklamıştı.

<iframe width="706" height="431" src="https://www.youtube.com/embed/egwJFgdAN5g" title="YouTube video player" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor