Ara tatilin ardından okul ziyaretleri yeniden başladı...

Ara tatilin ardından okul ziyaretleri yeniden başladı...

İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Ara tatilin ardından ilk ziyaretini Kervan Pastaneleri Turgut Pekel İmam Hatip Ortaokulu’na gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü, “Ara tatilde öğretmen ve öğrencilerimizin dinlenebildiğini ümit ediyorum. Bakanımızın dediği gibi yüz yüze eğitime kararlılıkla devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Ara tatilin ardından günün ilk ders zili öncesinde Kervan Pastaneleri Turgut Pekel İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, okul bahçesinde öğrencilere seslendi.

Ara tatile değinen İl Müdürü Yusuf Kahraman, “Umarım bu tatili en iyi şekilde değerlendirmişsinizdir. Artık yeni ve daha güçlü bir enerji ile eğitime odaklanmanızı bekliyoruz. Bizler okullarımızı yüz yüze eğitime devam ettirmekte kararlıyız. Sizler de hijyen kurallarına azami derecede dikkat etmeye devam edin. Bu vesile ile tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı ve başarılı bir eğitim dönemi diliyorum." diye konuştu.

Öğrencilere hitabının ardından okuldaki öğretmenler ile bir araya gelen İl Müdürü Yusuf Kahraman, okulun eğitim durumu ile ilgili istişareler gerçekleştirdi ve ziyaretini sonlandırdı.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<