banner683

SGK’dan KİPAŞ Holding’e 7 adet teşekkür belgesi

SGK’dan KİPAŞ Holding’e 7 adet teşekkür belgesi

KİPAŞ Holding’e SGK Haftası nedeniyle en çok sigortalı çalıştıran, en çok prim ödeyen, en çok kadın ve en çok engelli işçi istihdam eden firmalar kategorisinde; KİPAŞ Tekstil 4, KİPAŞ Kağıt 2, KÇS KİPAŞ Çimento 1 olmak üzere toplam 7 adet teşekkür belgesi takdim edildi.

11 bin çalışanı ile başta tekstil olmak üzere; çimento, enerji, kâğıt, eğitim ve lojistik alanlarında faaliyet gösteren KİPAŞ Holding başarılarına her gün bir yenisini ekliyor.

SGK Haftası kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Cevdet Ceylan adına Kahramanmaraş İl SGK Müdürü Harun Akbalan tarafından teşekkür belgeleri; KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz, KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil İbrahim Gümüşer, KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Hikmet Gümüşer, Nezihe Sinem Öksüz Dedebayraktar ve İrem Öksüz’e takdim edildi.

KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı M.Hanefi Öksüz; “Geldiğimiz nokta bizim için gurur ve onur verici. KİPAŞ olarak çok yüksek sayıda istihdam yaratıyoruz. Çalışanlarımızın her türlü sosyal haklarını eksiksiz ve zamanında yerine getiriyoruz. SGK Kurumuzda bu sebepten bu teşekkürleri bizlere layık görüp takdim ettiler. Bu teşekkürler sebebiyle çok mutlu olduk. SGK Kurumumuza ve Kipaş Ailesi’ne çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor