Çalışma yapılan karayolların durumu

Çalışma yapılan karayolların durumu

Karayolları Genel Müdürlüğü 5. (Mersin ve bağlı iller) Bölge verilerine göre; Bölgemizde Çalışma Yapılan Yolların Durumu şöyle:

Aladağ il yolunun 45-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Gaziantep-Oğuzeli-Karkamış yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Altınözü il yolunun 12-13.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Tarsus-Çamlıyayla yolunun 4-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Silifke-Mersin yolunun 30.km.sinde Karayar Tünelinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Aydıncık-Silifke yolunun 33-35.km.leri arasında Taşucu-Ovacık arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Taşucu-Erdemli-Silifke yolunun 25-27.km.leri arasında Yeşilovacık-Aydıncık arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 53-54.km.leri arasında Silifke-Taşucu arası ve Taşucu-Ovacık arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 30-34.km.leri arasında (Büyükeceli ve Yanışlı Mevkiileri arası) yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır. (17.12.2021-17.01.2022)

Silifke-Erdemli-Mersin yolunun 51-53.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Osmaniye-Nurdağı yolunun 38-45.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Nurdağı-Gaziantep yolunun 2-4.km.leri arsaında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Gaziantep-Nizip-Birecik yolunun 42-47.km.leri arasında Nizip ve Birecik geçişlerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Nurdağı-Kilis yolunun 26-43.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.

Elbeyli il yolunun 23-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kadirli-Osmaniye yolunun 0-1.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.

Saimbeyli-Feke-Kozan yolunun 58-59.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.

Kozan-Feke yolunun 8-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kozan-Adana yolunun 31-36.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.

Adana-Karataş yolunun 3-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

İslahiye-Hassa-Kırıkhan yolunun 24-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Hassa-Kırıkhan yolunun 50-51.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kırıkhan-Hatay yolunun 1-2.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kırıkhan-Reyhanlı yolunun 32-33.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 1-2.km.leri arasında Arsan Köprülü Kavşağı mevkiide üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 28-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

TAG Otoyolunun Misis Kavşağı-Yılankale Kavşağı 3-6.km.leri arasında (Baklalı Mevkii) kavşak ve yol yapım çalışmaları nedeniyle Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

TAG Otoyolunun 0-6.km.leri arasında Yılankale Kavşağı-Ceyhan Yumurtalık Kavşağı arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor