Ailem İçin Projesi protokol töreni

Ailem İçin Projesi protokol töreni

Kahramanmaraş Valiliği koordinesinde, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, İl Müftülüğü, Dulkadiroğlu ve Onikişubat Belediye Başkanlıkları ile iş birliğinde yürütülecek olduğu “Ailem İçin” projesi kapsamında protokol imzalandı.

Protokol töreni öncesi konuşan Vali Ömer Faruk Coşkun, “Evlenecek çiftlerimizin önceden bir eğitim alması ve aile kurumunun sağlam temeller üzerine kurulması için Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüz ve İl Müftülüğümüzün çalışmaları, Dulkadiroğlu ve Onikişubat Belediyelerimizin de destekleri ile önemli bir projeyi hayata geçiriyoruz. Destek veren kurumlarımıza ve emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüz tarafından “Ailem İçin” projesi kapsamında, evlenecek veya evli çiftlere yönelik yapılacak Aile Danışma Hizmeti, ev ziyaretleri ve gönüllü farkındalık eğitimleri hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı.

Destek veren kurum yöneticilerinin proje ile ilgili yaptıkları değerlendirmelerin ardından protokol, Valimiz Ömer Faruk Coşkun, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, İl Müftüsü Mustafa Tekin ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya tarafından imzalandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2021, 09:22

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

version="1.0" standalone="yes"?> <