Baro Başkanı Gül'den Kurban Bayramı mesajı

Baro Başkanı Gül'den Kurban Bayramı mesajı

Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Muhammed Burak Gül, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı paylaştı.

Başkan Gül; Bayramlarımızı bayram gibi yaşayabilmenin, huzur içinde geleceğe bakabilmenin ancak hukuk ve adaletin inşa ettiği bir demokrasi içinde mümkün olabileceği vurgusu yaptı.

Gül şunları kaydetti; “Bayramlar toplumu, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içinde tutan, saygı ve sevgi temelinde insanları birleştiren, beraber aynı kaderi, aynı tasayı, aynı kıvancı yaşama bilincini geliştiren önemli günlerdir. Hukuktur bayram, adalettir, demokrasidir. Güven içinde yaşamaktır. Kin, nefret, yalan, dolan, iftira gibi kötü duyguların mahkûm olmasıdır.

Milletçe bayram coşkusunu yaşarken, diğer yandan bayrama buruk gönüllerle girenlerin hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde hissediyoruz.

Asırlardır barış ve adalete, sevgi ve hoşgörüye öncülük etmiş bir medeniyetin mirasçıları olarak geçmişte olduğu gibi bugün de; acılarımızı da, sevinçlerimizi de paylaşmaya devam edeceğiz. Bayram dolayısıyla aziz Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, kahraman Gazilerimize şükranlarımızı sunuyor, menfur saldırılarda bugüne kadar kaybettiğimiz tüm meslektaşlarımızı rahmet, sevgi ve saygıyla anıyoruz.

Kurban Bayramı’nın, birlik ve beraberliğimize, barış ve huzurumuza vesile olmasını temenni ediyor, başta meslektaşlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimizle kutlar, adalet, barış ve huzur içinde her gününüzün bayram olmasını dileriz.”

Sevgi ve saygılarımla

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor