antalya escort

Bayramda duaları eksik etmeyin

Bayramda duaları eksik etmeyin

AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, Kurban Bayramı vesilesi ile yayımladığı mesajda,  “Dini bayramlarımız, sevincin, mutluluğun, yakınlaşma ve dayanışmanın, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en üst düzeyde yaşandığı müstesna günlerdir” dedi.

Davarcıoğlu, mesajında şunları dile getirdi:

“Birlik, beraberlik ve toplumsal yardımlaşmanın en üst seviyede yaşandığı, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı Kurban Bayramı’na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dini bayramlarımız, sevincin, mutluluğun, yakınlaşma ve dayanışmanın, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en üst düzeyde yaşandığı müstesna günlerdir.

Bayram günlerinde, aile büyüklerimizi, yakınlarımızı, komşularımızı ziyaret etmek, bayramı bayram yapan en önemli değerlerdendir. Coşkulu bayram günlerinin yerini hüzün ve kederin almaması için maske, fiziki mesafe, hijyen kurallarına riayet etmeyi unutmamalıyız.

Bu vesile ile tüm Kahramanmaraşlı vatandaşların Mübarek Kurban Bayramın tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.”

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 12:29

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner277

banner276