Bölgemizde çalışma yapılan karayolların durumu

Bölgemizde çalışma yapılan karayolların durumu

Karayolları Genel Müdürlüğü 5. (Mersin ve bağlı iller) Bölge verilerine göre; Bölgemizde Çalışma Yapılan Yolların Durumu şöyle:

 1. Aladağ il yolunun 45-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 2. Gaziantep-Oğuzeli-Karkamış yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 3. Altınözü il yolunun 12-1km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 4. Tarsus-Çamlıyayla yolunun 4-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 5. Silifke-Mersin yolunun 30.km.sinde Karayar Tünelinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 6. Anamur-Aydıncık yolunun 20-25.km.leri arasında Yanışlı Mevkiinde yapılacak yol yapım çalışmalarında yapılacak patlatma nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 7. Taşucu-Erdemli-Silifke yolunun 25-2km.leri arasında Yeşilovacık-Aydıncık arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 8. Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 53-54.km.leri arasında Silifke-Taşucu arası ve Taşucu-Ovacık arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 9. Aydıncık-Silifke yolunun 33-35.km.leri arasında Taşucu-Ovacık arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 10. Silifke-Erdemli-Mersin yolunun 51-53.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 11. Osmaniye-Nurdağı yolunun 38-45.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 12. Nurdağı-Gaziantep yolunun 2-4.km.leri arsaında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 13. Gaziantep-Nizip-Birecik yolunun 42-47.km.leri arasında Nizip ve Birecik geçişlerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 14. Nurdağı-Kilis yolunun 26-43.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.
 15. Elbeyli il yolunun 23-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 16. Kadirli-Osmaniye yolunun 0-1.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.
 17. Saimbeyli-Feke-Kozan yolunun 58-59.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.
 18. Kozan-Feke yolunun 8-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 19. Kozan-Adana yolunun 31-36.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.
 20. Adana-Karataş yolunun 3-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 21. İslahiye-Hassa-Kırıkhan yolunun 24-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 22. Hassa-Kırıkhan yolunun 50-51.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 23. Kırıkhan-Hatay yolunun 1-2.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 24. Kırıkhan-Reyhanlı yolunun 32-33.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 25. Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 1-2.km.leri arasında Arsan Köprülü Kavşağı mevkiide üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 26. Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 28-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 27. TAG Otoyolunun 3-6.km.leri arasında Misis Kavşağı-Yılankale Kavşağı arası ile ile Baklalı Mevkiide kavşak ve yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 28. TAG Otoyolunun 0-6.km.leri arasında Yılankale Kavşağı-Ceyhan Yumurtalık Kavşağı arasında YOL YAPIM çalışması nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
 29. Tarsus-Adana-Gaziantep- (TAG) Otoyolunun 3-6.km.leri arasında Ceyhan Park Alanı mevkiinde bakım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2021, 11:14

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<