Büyükşehir engelleri kaldırıyor

Büyükşehir engelleri kaldırıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kentte faaliyet gösteren engelli sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelerek, yeni dönem için önemli kararlar aldı.

Büyükşehir Belediyesi kentte faaliyet gösteren engelli dernek yetkilileri ile bir araya gelerek engelli vatandaşlarımızla alakalı istişarelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Taşkıran ile Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuğba Gökçen’in katıldığı toplantıda Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren engelli sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri ve temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda söz alan Daire Başkanı Taşkıran, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman engelli vatandaşların yanında yer aldığını ve almaya devam edeceğini ifade ederek: “Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Müdürümüz Tuğba Hanım göreve yeni başladı. Büyükşehir Belediyemiz her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olmaya ve onların sorunları ile ilgilenmeye devam edecek. Bugün burada toplanmamızın amacı ise sizlerin fikirlerini alarak, engelli kardeşlerimize daha iyi nasıl hizmetler yapabilirizi konuşmaktır” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuğba Gökçen ise yaptığı konuşmada: “Burada sizlerin de destek ve yardımları ile engelli kardeşlerimize hizmetin en iyisini sunmaya gayret edeceğiz. Sizlerin aracılığıyla engelli kardeşlerimizin sorunlarının tespit edilmesi ve ivedi bir şekilde çözüme kavuşturulması için elbirliği ile hareket etmek en doğrusu olacaktır” diye konuşarak gelen tüm katılımcılara teşekkür etti. Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren engelli dernekleri temsilcileri ise kendilerini tanıtarak neler yapılması konusunda fikir beyan ettiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 14:00

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

banner451

banner452

banner454

banner455