KOVİD-19 denetimi devam ediyor

KOVİD-19 denetimi devam ediyor

İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği genelge ile “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosuylaTürkiye genelinde yapılan maske, sosyal mesafe ve temizlik denetimleri devam ediyor.

Denetimler kapsamında, Vali Ömer Faruk Coşkun, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ile birlikte,Mağralı Ökkeş Caddesi ve Barbaros Mahallesi Semt Pazarı’ndaki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Vali Coşkun ziyaretler sırasında esnaf ve vatandaşlara maske, sosyal mesafe ve temizlik konularında hatırlatmalarda bulundu.

Esnaf ziyareti sırasında Halk Otobüsleri’nde de incelemelerde bulunan Vali Coşkun, yolculuk esnasında vatandaşlarımızdan, tedbirlere uyulması konusunda yüksek derecede hassasiyet beklediklerini söyledi.

Ziyaretler esnasında hemşehrilerimizle de bir süre sohbet eden Vali Ömer Faruk Coşkun, kontrollü sosyal hayat kapsamında ilgili Bakanlıkların ve Bilim Kurulununum almış olduğu tedbir kararlarına riayet edilmesinin önemine vurgu yaptı.

Vatandaşlarımızın kurallara uyma noktasında duyarlı davrandıklarını gözlemlediklerini belirten Vali Coşkun, “Bu salgın hastalığın üstesinden gelmek istiyorsak ve hastalıkla mücadelede bir sonuç almak istiyorsak tedbirlere hep birlikte uymamız gerekiyor. El birliğiyle mücadele edersek kazanırız, birlikte başaracağız inşallah,” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 10:05

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor