Milli Yüzücüden Emniyet Müdürüne ziyaret

Milli Yüzücüden Emniyet Müdürüne ziyaret

Tokyo olimpiyatları öncesi Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğümüz personeli tarafından Milli Yüzücümüz Sevilay Öztürk’e evinde moral ziyaretinde bulunulmuş, çeşitli hediyeler takdim edilmişti.

Sevilay Öztürk, madalya için çok çalıştığını madalya kazanacağına inancının tam olduğunu, madalya kazanırsa sevincini İl Emniyet Müdürümüz ile Makamında paylaşma sözü vermişti.

Tokyo olimpiyatları sonrası ülkemize 43.48’lik zamanla bronz madalyayla dönen ve Türkiye’ye bu branşta tarihinin ilk madalyasını kazandıran Sevilay, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Salim Cebeloğlu’nu makamında ziyaret ederek madalya sevincini paylaştı.

Çok çalışarak başardığını, bir sonraki hedefinin dünya şampiyonluğu olduğunu dile getirdi. Bu süreçteki desteklerinden ötürü İl Emniyet Müdürümüz Sayın Salim Cebeloğlu’na teşekkür etti.

İl Emniyet Müdürümüz de Milli yüzücüyü tebrik ederek kazanmış olduğu başarının ülkemiz için gurur kaynağı olduğunu belirterek kendisine çeşitli hediyeler takdim etti. Ziyaret esnasında Yunus Polisleri çok sevdiğini dile getiren Milli yüzücü, ziyaret sonrası Yunus ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<