Filarmoni Sanat Akademisi'nden Aşık Veysel'e saygı klibi

Kahramanmaraş Filarmoni Sanat Akademisi büyük usta Aşık Veysel Şatıroğlu’nun ölümsüz hatırasını kalplere kazımak için bir klip hazırladı.

Klipte öz müziğimizin enstrümanları dışında batı enstrümanlarına da yer verildi. Pek çok müzik tarzı ve beğeniye yer verilen klipte “uzun ince bir yoldayım” türküsü Filarmoni Sanat Akademisi’nin öğrenci ve öğretmenleri tarafından seslendirildi.

Sosyal medyada büyük beğeni toplayan klipte Kahramanmaraş'lı Bilal Toydemir (Bilolcan) da konuk sanatçı olarak yer aldı.  Filarmoni Sanat Akademisinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi ; " Bu çalışmada emekleri geçen yapımcımız Ertunç Aksan’a, kayıtta Yunus Pekemen’e, klip çekimlerinde Norm Medya’ya, Maraş’ımızın sevilen sesi Bilal Toydemir’e ve bütün öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz…"

<iframe width="706" height="431" src="https://www.youtube.com/embed/_moKxM9yB9M" title="YouTube video player" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

version="1.0" standalone="yes"?> <