27 MAÇTA 137 GOL ATILDI

27 MAÇTA 137 GOL ATILDI

Kahramanmaraş’ta bu hafta oynanan mahalli liglerdeki çeşitli yaş gruplarında oynanan 27 maçta 137 gol atıldı.

Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi, TFF İl Temsilcisi Ali Kazancı başkanlığında dün akşam ASKF Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yaptığı haftalık toplantıda 31 Ekim,3-4 Kasım 2018 tarihlerinde oynanan U13, U15, U17 ve Büyükler Ligi maçlarının sonuçlarını tescil etti.

Komitenin 5 Kasım 2018 tarih ve 15 nolu kararı şöyle:

1- 31 Ekim-03-04 Kasım 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

Stad

Tarih

Saat

Ligi

1.takım

2.takım

Skor

1

MERKEZ 1

31.10.2018

17:30

U13B

MARAŞSPOR

AKSUSPOR

4-0

2

BATIPARK

03.11.2018

11:00

U17A

ARSAN SÜMERSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

10-1

3

BATIPARK

03.11.2018

13:00

U15B

ARSAN SÜMERSPOR

AS VEFA

6-0

4

BATIPARK

03.11.2018

14:30

U13B

ARSAN SÜMERSPOR

MARAŞSPOR

2-4

5

BATIPARK

03.11.2018

16:00

U17B

KÜMBETSPOR

BERTİZSPOR

2-0

6

MERKEZ 1

03.11.2018

11:00

U17B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

ELMALARSPOR

12-1

7

MERKEZ 1

03.11.2018

13:00

U17B

KURTULUŞ 1920 SPOR

AFŞİN BLD.SPOR

1-5

8

MERKEZ 1

03.11.2018

15:00

U15A

MARAŞGÜCÜSPOR

ŞEKEROBASPOR

7-0

9

MERKEZ 1

03.11.2018

16:30

U13B

KURTULUŞ 1920 SPOR

AKSUSPOR

7-1

10

BELEDİYE

03.11.2018

10:00

U17A

AS VEFA

ULUDAZSPOR

3-1

11

BELEDİYE

03.11.2018

16:00

U13B

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

0-4

12

DOĞUKENT

03.11.2018

11:00

U17A

MARAŞSPOR

1920 MARAŞSPOR

1-3

13

DOĞUKENT

03.11.2018

13:30

U13A

1920 MARAŞSPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

5-1

14

DOĞUKENT

03.11.2018

16:00

U15A

BÜYÜKSIRSPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

0-1

15

BATIPARK

04.11.2018

11:00

1.Küme A

ULUDAZSPOR

AS VEFA

1-4

16

BATIPARK

04.11.2018

13:00

1.Küme A

KÜMBETSPOR

ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR

0-0

17

BATIPARK

04.11.2018

15:00

1.Küme B

MARAŞSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

3-0

18

MERKEZ 1

04.11.2018

11:00

U15A

MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

2-2

19

MERKEZ 1

04.11.2018

13:00

1.Küme A

BÜYÜKSIRSPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

1-3

20

MERKEZ 1

04.11.2018

15:00

U17A

EKBEROĞLUSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

0-4

21

BELEDİYE

04.11.2018

12:00

U17B

MARAŞGÜCÜSPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

2-2

22

BELEDİYE

04.11.2018

14:00

U13A

ALTINOVASPOR

AYYILDIZ TEAMSPOR

0-11

23

BELEDİYE

04.11.2018

15:30

U13A

ULUDAZSPOR

AS VEFA

3-0H

24

DOĞUKENT

04.11.2018

17:00

1.Küme A

1905 KAHRAMANSARAYSPOR

K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR

5-1

25

PAZARCIK

04.11.2018

12:00

1.Küme B

PAZARCIK BLD. AKSUSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

0-1

26

AFŞİN

04.11.2018

13:00

1.Küme B

AFŞİN BLD.SPOR

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

2-2

27

Ç.CERİT

04.11.2018

15:00

1.Küme B

ÇAĞLAYANCERİTSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

1-5

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR.

Kulübü

F. No

Lisans No

Lig

Adı Soyadı

Cezası

Ceza Tarihi

1

FERHUŞ KARACASU

5

1945286

17

RAMAZAN GÖKSU

İlk Resmi Müsabaka

05.11.2018

2

TÜRKOĞLU BLD

2

1919043

1.KÜME

HİDAYET ELMA

İlk Resmi Müsabaka

05.11.2018

3

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK

3

1922239

1.KÜME

İBRAHİM EKİZ

İlk Resmi Müsabaka

05.11.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR.

Kulübü

F. No

Lisans No

Lig

Adı Soyadı

Cezası

Tedbir Tarihi

1

PAZARCIK BLD AKSU

11

1928959

1.KÜME

MEHMET AĞYAR

Disiplin

05.11.2018

2

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK

6

1943067

15

ALİCAN TAŞ

Disiplin

05.11.2018

3

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK

18

1943136

17

ENES AVŞAR

Disiplin

05.11.2018

4- 04.11.2018 Tarihinde Pazarcık İlçe Stadında oynanan Pazarcık Belediyesi Aksuspor-Anadolu Gençlikspor 1.KümeB müsabakasında, müsabaka Gözlemcisinin ek raporuna istinaden Pazarcık Belediyesi Aksuspor Kulübü sporcusu Mehmet AĞYAR’ın Tedbirli olarak Disiplin Kuruluna sevkine;

5- 04.11.2018 tarihinde oynanması gereken Uludazspor-AS VEFA U13A Ligi müsabakasında 9 kişiden az bir kadro ile sahaya çıkan AS VEFA Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Uludazspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

6- 27.10.2018 Tarihinde oynanan Uludazspor-Ekberoğluspor U17A müsabakasının İl Disiplin Kurulunun 04 Nolu Kararı gereği Uludazspor Kulübü lehine hükmen 3-0 tesciline;

7- 2018-2019 Futbol Sezonu U19 1.Küme fisktür çekimi 26.11.2018 tarihinde saat 16:00’da Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yapılmasına; Ayrıca U19 1.Küme müsabakaları 15 Aralık 2018 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

8-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

Stad

Tarih

Saat

Ligi

1.takım

2.takım

1

BATIPARK

10.11.2018

12:00

U17B

AFŞİN BLD.SPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

2

BATIPARK

10.11.2018

14:00

U15A

ŞEKEROBASPOR

BÜYÜKSIRSPOR

3

BATIPARK

10.11.2018

15:30

U13B

KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

4

MERKEZ 1

10.11.2018

11:00

U17A

1920 MARAŞSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

5

MERKEZ 1

10.11.2018

13:00

U15B

AS VEFA

ELBİSTAN BLD.SPOR

6

MERKEZ 1

10.11.2018

14:30

U13A

AS VEFA

1920 MARAŞSPOR

7

BELEDİYE

10.11.2018

12:00

U17B

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

KÜMBETSPOR

8

BELEDİYE

10.11.2018

14:00

U17A

FERHUŞ KARACASUSPOR

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

9

BELEDİYE

10.11.2018

16:00

U13A

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

ALTINOVASPOR

10

DOĞUKENT

10.11.2018

10:30

U17A

ULUDAZSPOR

MARAŞSPOR

11

DOĞUKENT

10.11.2018

13:00

U13B

MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

12

DOĞUKENT

10.11.2018

15:30

U17B

BERTİZSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

13

BATIPARK

11.11.2018

11:00

1.Küme A

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

ULUDAZSPOR

14

BATIPARK

11.11.2018

13:00

1.Küme B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

15

BATIPARK

11.11.2018

15:00

1.Küme B

ARSAN SÜMERSPOR

PAZARCIK BLD. AKSUSPOR

16

MERKEZ 1

11.11.2018

11:00

U17A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

AS VEFA

17

MERKEZ 1

11.11.2018

13:00

1.Küme A

K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR

EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR

18

MERKEZ 1

11.11.2018

15:00

1.Küme A

AS VEFA

ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR

19

BELEDİYE

11.11.2018

12:00

1.Küme B

FERHUŞ KARACASUSPOR

MARAŞSPOR

20

BELEDİYE

11.11.2018

14:00

U13B

AKSUSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

21

BELEDİYE

11.11.2018

15:30

U15A

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

MARAŞSPOR

22

DOĞUKENT

11.11.2018

10:30

U15A

KURTULUŞ 1920 SPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

23

DOĞUKENT

11.11.2018

13:00

1.Küme A

1905 KAHRAMANSARAYSPOR

KÜMBETSPOR

24

DOĞUKENT

11.11.2018

15:30

U13A

AYYILDIZ TEAMSPOR

ULUDAZSPOR

25

ANDIRIN

11.11.2018

13:00

1.Küme A

ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR

BÜYÜKSIRSPOR

26

TÜRKOĞLU

11.11.2018

14:00

1.Küme B

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

27

ELBİSTAN

11.11.2018

14:00

BAL

ELBİSTAN BLD.SPOR

1920 MARAŞSPOR

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Adem KARAKÖSE

Ahmet GÜLER

İlker YİYEN

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

İl Temsilcisi Yrd.

Sekreter

Abdurrahman AKBABA

Savaş DOĞRUGÖRÜR

Yusuf Bayram DEMİRCİ

Ali AYTEMİZ

ASKF Temsilcisi

TÜFAD Temsilcisi

GHSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 16:04

MARAŞ POSTA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER