Çevre dostu yeşil evler ilk kez PREMO fuarında bir araya geliyor

Çevre dostu yeşil evler ilk kez PREMO fuarında bir araya geliyor

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından 14- 16 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek PREMO 21 – Prefabrik Modüler, Mobil Ev ve Yeşil Yapı Sistemleri Fuarı  bu yıl da dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Son yıllarda sürdürülebilir, ekolojik, yeşil, çevre dostu vb. gibi isimlerle karşımıza çıkan doğayla uyumlu yapılar,  tüm Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de inşaat sektöründe öne çıkarken, geleceğin inşaat teknolojisi adına devasa bir ekonomi yaratıyor.

Bu yapılar, çevresel etkileri düşük, sürdürülebilir yapı malzemelerinden oluşan, yapının bulunduğu doğaya özgü koşullara uygun, enerji verimli ve yenilenebilir kaynaklara yönelmiş, çevreci, ekonomik ve sağlıklı ekosisteme duyarlı yapılar olarak tarif edilebilir.

Prefabrik yapılar çevre dostu ve ekolojik felsefeye uygun, doğaya verilen zararı en aza indirmek için geliştirilen çözümlerin başında geliyor. Aynı zamanda bu yapılar doğanın kaynaklarına zarar vermemek için en etkili sistemlerle donatılıyorlar.

PREMO, İstanbul Fuar merkezinde prefabrik, modüler, mobil ev ve yeşi yapı sistemleri sektöründe Türkiye ve Dünyada gerçekleştirilen en yeni çalışmaların, üretici, uygulayıcı, tasarımcı ve profesyonelleri için sektörün profesyonel ve tek vitrini olarak aynı platformda bir araya getiriyor.

Bu sektörde Türkiyede gerçekleşecek ilk fuar olan PREMO bu yeni yapılaşma tarzına rehber olacak. Fuar Türkiye yanı sıra Avrupa, Afrika, Balkan ve Ortadoğu Ülkeleri, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri,Türki Cumhuriyetleri ve dünyanın bir çok yerinden yoğun alıcıların ilgisini çekerken, fuara katılan firmalar sektörünün yenilikçi ürün ve teknolojilerini, sergileyecek.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner490

banner491

banner492

banner493

Canlı Skor

version="1.0" standalone="yes"?> <