eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat

atasehir escort

Etlioğulları açılışını birlikte yaptılar

Etlioğulları açılışını birlikte yaptılar

Etlioğulları açılışı birlikte yaptılar

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde Meydan Şube açılışı gerçekleşen Kahramanmaraşlı Etlioğulları Pastaneleri açılışını Kervan Lezzet Grubu ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu ile Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Serkan Acar birlikte kesti.

Kahramanmaraş’tan İstanbul’a göç eden Battal Gazi Etli ve Kardeşleri 1976 yılında ilk şubesini açtıkları #ETLİOĞULLARI Pastaneleri dün Gaziosmanpaşa Meydan şubesi ile dördüncü şubesini açtı. Anadolu yöresel mutfağında en zengin şehir olan Kahramanmaraş’ın başta baklava ile bülbülyuvası olmak üzere tatlı ve pasta çeşitlerini Kahramanmaraş yaylalarında üretilen malzemelerle üreten ve İstanbullulara sevdiren Etlioğulları yeni şubesinde dünya mutfağından seçkin lezzetlere de yer verdi.

Gaziosmanpaşa Meydan Şube açılışında Kervan Lezzet Grubu ve MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Güngören Kent Konseyi Başkanı Bilal Ardıç, AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe başkanı Serkan Acar, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Kahramanmaraşlı Ahmet Bülbül ile Mustafa Koral ve Etlioğulları Pastaneleri Kurucusu Battal Gazi Etli açılış kurdelasını birlikte kesti.

Kervan Lezzet Grubu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’ya satırla dondurma kesti, elleriyle yedirdi. Alpedo açılışta çangala astığı 100 kiloluk Kahramanmaraş dondurmasını satırla kesip İstanbullulara dağıttı. Kahramanmaraş’ın keven otu yiyen keçilerin sütünden üretilen malzemelerle tereyağlı bol fıstıklı Kahramanmaraş baklavasını İstanbullulara sevdiren usta Battal Gazi Etli ve Kardeşlerinin markası Etlioğulları, Gaziosmanpaşa Meydan Şubesi Sarıgöl Mahallesi Laleli Caddesi 42 numara da Çetinkaya Mağazası karşısında yer alıyor.

Etlioğulları Pastaneleri açılışına çok yoğun katılım oldu. Programa Akıl ve Zekâ Oyunları Federasyonu Kurucu Genel Başkanı Avukat Şaban Kurt, Çocuk Doktoru Yusuf Büyükpınarbaşılı, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Serkan Acar, Avukat Ali Çanak, Kahramanmaraş AFŞİNDER Başkanı ve Mali Müşavir Ahmet Ardıç, Afşin Arıtaş Dernek Başkanı Adem Çelik, İlim Yayma Cemiyeti Gaziosmanpaşa Şubesi Başkanı ve Mali Müşavir Kerem Akpınar, Avukat Erhan Alkaya, İşadamları Yaşar ve Murat Özyurt, Niyazi Öztürk, Yavuz Çalışkan, Mehmet Korkusuz ve Yaşar Hacıhasanoğlu çok sayıda Kahramanmaraşlı ve İstanbullular katıldı. Açılışta Osmanlı macuncusu da macun şekeri ikramıyla renk kattı.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 12:26

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

bağcılar evden eve nakliyat