Karayollarında durum nedir?

Karayollarında durum nedir?

Karayolları 5.Bölge (Mersin ve bağlı iller) ​​​​​çalışma yapılan yollar şöyle:

Tarsus-Adana yolunun 17.km.sinde bulunan Karagöçer Köprüsünde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak servis yolundan (Kadıköy-Yeniköy-Karaahmetli-Gümüşyazı-Damlapınar-Yenimuratlı güzergahından) sağlanmaktadır.

Gaziantep-Oğuzeli-Karkamış yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Tarsus-Çamlıyayla yolunun 10-12.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım eski Çamlıyayla yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Mersin-Gözne yolunda 6-23.km.ler arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak verilmektedir.

Karaman-Kırobası yolunun 0-47.km.leri arasında yol bakım yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Göksun-Elbistan yolunun 15-23.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kotrollü olarak sağlanmaktadır.

Anamur-Aydıncık yolunun 51-52.km.leri arasında (Aydıncık şehir geçişi Köşk Köprüsü Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Silifke-Mersin yolunun 30.km.sinde Karayar Tünelinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Aydıncık-Silifke yolunun 21-24.km.leri (Yanışlı Mevkii) arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Silifke-Erdemli-Mersin yolunun 47-48.km.leri arasında altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Adana-Ceyhan yolunun 36-38.km.leri arasında menfez yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Osmaniye-Nurdağı yolunun 38-41.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Adana-Osmaniye yolunun 1-3.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Nurdağı-Gaziantep yolunun 3-5.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Gaziantep-Nizip-Birecik yolunun (Nizip ve Birecik geçişlerinde) 29-56.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Tanır-Afşin yolunun 0-9.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Elbistan-Darende yolunun 0-60 km. leri arasında sanat yapıları bakım onarım çalışmaları nedeniyle gün boyu tamamen trafiğe kapatılarak ulaşım alternatif yollardan sağlanacaktır.

Kozan-Feke yolunun 8-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Adana-Karataş yolunun 3-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Ceyhan-Çukurköprü-Kozan yolu ile Çukurköprü Kadirli yolu bağlantısı mevkiinde 35-42.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Ceyhan-Çukurköprü-Kozan yolu ile Çukurköprü Kadirli yolu bağlantısı mevkiinde 18-20.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kahramanmaraş-Göksun-Kayseri yolunun 38-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

İslahiye-Hassa-Kırıkhan yolunun 24-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Hassa-Kırıkhan yolunun 39-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kırıkhan-Hatay yolunun 3-5.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kırıkhan-Reyhanlı yolunun 7-13.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KahramanMaraş-Narlı-Gaziantep yolunun Arsan Köprülü kavşağı Mevkii,1-2.km.leri arasında yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

TAG Otoyolunun Düziçi Kavşağı-Bahçe Kavşağı 2-4.km.leri arasında köprü genleşme derz yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2021, 10:05

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

version="1.0" standalone="yes"?> <