eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat

bodrum escort
atasehir escort

AMATÖRDE 1 HAFTADA 51 MAÇ OYNANACAK

AMATÖRDE 1 HAFTADA 51 MAÇ OYNANACAK
Kahramanmaraş'taki futbol sahalarında yarından itibaren bir haftada 51 müsabaka oynanacak.

Kahramanmaraş İl Futbol Tertip Komitesi, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş İl Temsilcisi Ali Kazancı başkanlığında dün akşam Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda haftalık olağan toplantısını yaptı.

 

6-7 Ocak 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaları hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre tescil eden İl Futbol Tertip Komitesi; , gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanları açıkladı ve gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden İl Futbol Disiplin Kurulu’na gönderilecek isimleri belirledi.

 

Öte yandan 17-25 Ocak 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programlarını da belirleyen Komite, ayrıca Arsan Sümerspor-1920 Maraşspor U19 müsabakasının ileri bir tarihte oynatılmasına da karar verdi.

 

İŞTE İL FUTBOL TERTİP KOMİTESİ’NİN KARARLARI

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 15 Ocak 2018 Karar No: 27

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 15 Ocak 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

 

1- 06-07 Ocak 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

BATIPARK

13.01.2018

09:00

U17A

ANADOLU GENÇLİKSPOR

ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR

6-2

2

BATIPARK

13.01.2018

15:00

U19

1920 MARAŞSPOR

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

0-2

3

BATIPARK

13.01.2018

17:00

U17B

MARAŞGÜCÜSPOR

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

2-1

4

MERKEZ 1

13.01.2018

10:00

U14B

MARAŞGÜCÜSPOR

1920 MARAŞSPOR

2-0

5

MERKEZ 1

13.01.2018

11:30

U17B

FERHUŞ KARACASUSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

7-1

6

MERKEZ 1

13.01.2018

13:30

U19

FERHUŞ KARACASUSPOR

GÖKSUN BLD. SPOR

6-2

7

MERKEZ 1

13.01.2018

15:30

U14A

EDELERSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

0-9

8

BELEDİYE

13.01.2018

10:00

U19

ARSAN SÜMERSPOR

DUMLUPINARSPOR

4-1

9

BELEDİYE

13.01.2018

12:00

U17B

KÜMBETSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

0-6

10

BELEDİYE

13.01.2018

14:00

U14A

ERKENEZ GENÇLİKSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

3-3

11

BELEDİYE

13.01.2018

15:30

U14A

K.MARAŞ BŞ.BL. GENÇLİK VE SPOR

PAZARCIK KARTAL KAYASPOR

1-0

12

BELEDİYE

13.01.2018

17:00

U17B

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

ULUDAZSPOR

0-2

13

BATIPARK

14.01.2018

09:00

U19

MARAŞSPOR

ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR

2-1

14

BATIPARK

14.01.2018

11:00

1.KÜME B

BÜYÜKSIRSPOR

ULUDAZSPOR

2-3

15

BATIPARK

14.01.2018

13:00

1.KÜME B

MARAŞGÜCÜSPOR

BERTİZSPOR

7-1

16

BATIPARK

14.01.2018

15:00

1.KÜME A

KÜMBETSPOR

DUMLUPINARSPOR

5-1

17

BATIPARK

14.01.2018

17:00

U17A

EKBEROĞLUSPOR

AS VEFA

2-9

18

MERKEZ 1

14.01.2018

10:00

U16Playof

ANADOLU GENÇLİKSPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

5-2

19

MERKEZ 1

14.01.2018

12:00

U17A

AFŞİN TEK IŞIK SPOR

1920 MARAŞSPOR

0-3

20

MERKEZ 1

14.01.2018

14:00

U19

AELSPOR

EDELERSPOR

8-1

21

MERKEZ 1

14.01.2018

16:00

U14B

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

ULUDAZSPOR

3-3

22

BELEDİYE

14.01.2018

14:00

U14B

ELMALARSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR

0-9

23

BELEDİYE

14.01.2018

15:30

U14B

MARAŞSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

2-2

24

BELEDİYE

14.01.2018

17:00

U17B

ARSAN SÜMERSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

4-1

25

TÜRKOĞLU

14.01.2018

13:00

1.KÜME A

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR

5-2

26

ELBİSTAN

14.01.2018

13:00

1.KÜME A

EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR

1905 KAHRAMANSARAYSPOR

3-0

27

PAZARCIK

14.01.2018

11:00

1.KÜME B

PAZARCIK AKSUSPOR

ÇAĞLAYAN CERİTSPOR

2-0

28

PAZARCIK

14.01.2018

14:00

1.KÜME B

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

ELBİSTAN BLD. SPOR

2-3

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR.

Kulübü

F. No

Lisans No

LİG

Adı Soyadı

Cezası

Ceza Tarihi

1

PAZARCIK KARTALKAYA

14

1919084

1.KÜME

VELİCAN KARATAŞ

İlk Resmi Müsabaka

15.01.2018

2

EDELER

4

1938570

19

ÖKKEŞ ÇOKUÇKUN

İlk Resmi Müsabaka

15.01.2018

3

PAZARCIK AKSU

2

1910173

1.KÜME

CEM ÇETİN

İlk Resmi Müsabaka

15.01.2018

4

1920 MARAŞ

5

1917843

19

ENES BAYRAKÇI

İlk Resmi Müsabaka

15.01.2018

5

BERTİZ

2

1201279

1.KÜME

MİKAİL GÜN

İlk Resmi Müsabaka

15.01.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR.

Kulübü

F. No

Lisans No

LİG

Adı Soyadı

Cezası

Tedbir Tarihi

1

KIZILSEKİ GENÇLİK

14

1940305

17

ALİ ARIKMERT

Disiplin

15.01.2018

4- Arsan Sümerspor-1920 Maraşspor U19 müsabakasının ileri bir tarihte oynatılmasına;

5- 17-25 Ocak 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BATIPARK

17.01.2018

14:00

U16Playof

MARAŞSPOR

1920 MARAŞSPOR

2

BATIPARK

20.01.2018

10:00

U14B

1905 KAHRAMANSARAYSPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

3

BATIPARK

20.01.2018

11:30

U19

DUMLUPINARSPOR

GÖKSUN BLD. SPOR

4

BATIPARK

20.01.2018

13:30

U19

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

MARAŞSPOR

5

BATIPARK

20.01.2018

15:30

U14A

BÜYÜKSIRSPOR

K.MARAŞ BŞ.BL. GENÇLİK VE SPOR

6

MERKEZ 1

20.01.2018

10:00

U19

EDELERSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

7

MERKEZ 1

20.01.2018

12:00

U17B

AFŞİN BLD.SPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

8

MERKEZ 1

20.01.2018

14:00

U14A

AFŞİN BLD.SPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

9

MERKEZ 1

20.01.2018

15:30

U17B

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

10

MERKEZ 1

20.01.2018

17:30

U14A

PAZARCIK KARTAL KAYASPOR

EDELERSPOR

11

BELEDİYE

20.01.2018

10:00

BGL15

KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR

AMED SPORTİF FAALİYETLER

12

BELEDİYE

20.01.2018

12:00

BGL16

KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR

AMED SPORTİF FAALİYETLER

13

BELEDİYE

20.01.2018

14:00

U14B

ULUDAZSPOR

KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR

14

BELEDİYE

20.01.2018

15:30

U17A

ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR

EKBEROĞLUSPOR

15

BELEDİYE

20.01.2018

17:30

U17A

AS VEFA

DSİSPOR

16

BATIPARK

21.01.2018

10:00

1.KÜME B

BERTİZSPOR

BÜYÜKSIRSPOR

17

BATIPARK

21.01.2018

13:30

BAL

ERDAĞ İNŞ. DUMLUPINARSPOR

62 PERTEKSPOR

18

BATIPARK

21.01.2018

15:30

1.KÜME A

DUMLUPINARSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

19

MERKEZ 1

21.01.2018

10:00

U19

ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

20

MERKEZ 1

21.01.2018

12:00

1.KÜME B

AS VEFA

PAZARCIK AKSUSPOR

21

MERKEZ 1

21.01.2018

14:00

1.KÜME A

K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR

EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR

22

MERKEZ 1

21.01.2018

16:00

U14A

KURTULUŞ 1920 SPOR

ERKENEZ GENÇLİKSPOR

23

MERKEZ 1

21.01.2018

17:30

U17B

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

24

BELEDİYE

21.01.2018

10:00

U14B

ELMALARSPOR

MARAŞSPOR

25

BELEDİYE

21.01.2018

11:30

1.KÜME A

1905 KAHRAMANSARAYSPOR

KÜMBETSPOR

26

BELEDİYE

21.01.2018

13:30

U17B

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

KÜMBETSPOR

27

BELEDİYE

21.01.2018

15:30

U14B

1920 MARAŞSPOR

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

28

BELEDİYE

21.01.2018

17:00

U17B

ULUDAZSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

29

Ç.CERİT

21.01.2018

13:00

1.KÜME B

ÇAĞLAYAN CERİTSPOR

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

30

ELBİSTAN

21.01.2018

13:00

1.KÜME B

ELBİSTAN BLD. SPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

31

BATIPARK

22.01.2018

12:00

Bayan

ANADOLU GENÇLİKSPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

32

BATIPARK

23.01.2018

10:00

U16Playof

1920 MARAŞSPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

33

BATIPARK

23.01.2018

12:00

Bayan

OSMANİYE DEMİRSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

34

BATIPARK

23.01.2018

14:00

U16Playof

MARAŞSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

35

BATIPARK

24.01.2018

10:00

U14B

MARAŞGÜCÜSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

36

BATIPARK

24.01.2018

12:00

Bayan

MARAŞGÜCÜ SPOR

OSMANİYE DEMİRSPOR

37

BATIPARK

24.01.2018

14:00

U14B

ULUDAZSPOR

1920 MARAŞSPOR

38

MERKEZ 1

24.01.2018

11:00

U17A

DSİSPOR

ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR

39

MERKEZ 1

24.01.2018

13:00

U17A

AFŞİN TEK IŞIK SPOR

AS VEFA

40

MERKEZ 1

24.01.2018

15:00

U14B

KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR

MARAŞSPOR

41

BELEDİYE

24.01.2018

13:00

U17B

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

AFŞİN BLD.SPOR

42

BELEDİYE

24.01.2018

15:00

U14A

ERKENEZ GENÇLİKSPOR

PAZARCIK KARTAL KAYASPOR

43

BATIPARK

25.01.2018

11:00

U17A

EKBEROĞLUSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

44

BATIPARK

25.01.2018

13:00

U17B

KÜMBETSPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

45

BATIPARK

25.01.2018

15:00

U17A

1920 MARAŞSPOR

MARAŞSPOR

46

MERKEZ 1

25.01.2018

11:00

U14A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

47

MERKEZ 1

25.01.2018

12:30

U17B

ARSAN SÜMERSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

48

MERKEZ 1

25.01.2018

14:30

U17B

ULUDAZSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

49

BELEDİYE

25.01.2018

11:00

U14A

EDELERSPOR

BÜYÜKSIRSPOR

50

BELEDİYE

25.01.2018

12:30

U14B

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

1905 KAHRAMANSARAYSPOR

51

BELEDİYE

25.01.2018

14:00

U17B

FERHUŞ KARACASUSPOR

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

Ali KAZANCI

Adem KARAKÖSE

Ahmet GÜLER

İlker YİYEN

TFF İl Temsilcisi

ASKF Temsilcisi   

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

İl Temsilcisi Yrd.

Sekreter

 

 

 

 

Abdurrahman AKBABA

Savaş DOĞRUGÖRÜR

Yusuf Bayram DEMİRCİ

Ali AYTEMİZ

Kulüpler Temsilcisi

TÜFAD Temsilcisi

GHSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 13:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

bağcılar evden eve nakliyat