banner460

Milletvekilleri, teşkilatlar ve belediye başkanları arasında iç çekişme yok!

Milletvekilleri, teşkilatlar ve belediye başkanları arasında iç çekişme yok!

Kahramanmaraş Merkez İlçe Onikişubat Belediyesi, yaptığı kamuoyu açıklaması ile AK Parti Milletvekilleri, teşkilatlar ve belediye başkanları arasında iç çekişme olmadığını duyurdu.

Onikişubat Belediyesi Basın Bürosundan yapılan “Onikişubat Belediyesi Kamuoyu Açıklaması” ile bon zamanlarda bazı basın yayın organlarında ve internet haber sitelerinde, Onikişubat Belediyesi hakkında, kamuoyu nezdinde yanlış algılamalara sebep olabilecek haberler yayınlandığına dikkat çekildi.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Belediyemizin kurumsal yapısı içerisinde yapılan iş veya işlemler ile ilgili mevzuata aykırılık gerekçesi ile yürütülen bir soruşturma bulunmamaktadır.  Buna rağmen, gerekçesi ne olursa olsun, kolluk güçlerimizin ve adli makamlarımızın yürüttükleri soruşturmalarda talep edilen her konuda yardımcı olmak kamusal ve ahlaki sorumluluğumuzdur.

Belediyemiz kurumsal yapısı altında yapılan iş ve işlemlerle ilgili bir soruşturma bulunmamakla birlikte, adli süreçte soruşturmaya dâhil olan personellerimiz varsa, onlarla ilgili de idari işlemlerin Belediyemizce derhal yapılacağı bilinmelidir.

AK Partili Belediyelerimiz, Teşkilatlarımız ve Milletvekillerimizle birlikte hizmet etmektedir. Bundan böyle de hizmet etmeye devam edecektir. Bu olay özelinde de AK Partili Milletvekillerimiz, Teşkilatlarımız ve Belediye Başkanlarımız arasında sanki iç çekişme varmış gibi yansıtılması haksız ve asılsızdır.

Kamuoyuna saygıyla arz ederiz.”

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2019, 10:52

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

https://youtu.be/eZkiRAO6eKU

Canlı Skor

banner451

banner452

banner454

banner455

banner462

banner456