Yeni bir mekan, hizmette… Chocolabs açıldı

Yeni bir mekan, hizmette… Chocolabs açıldı

Kahramanmaraş’ın Merkez Onikişubat İlçesi Binevler Kavşağında yeni nezih bir mekanı daha oldu, CHOCOLABS törenle hizmette açıldı.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal,  Onikişubat Belediye başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Parti Onikişubat ilçe Başkanı Mücahit Kara, CHOCOLABS marka sahibi Özkan Alpsuyu, Kahramanmaraş Bayi Cumhur Küçükdevlet ile Abdurrahman Bolat ile dostları hazır bulundu.

Çikolatalı ürünleri Kahramanmaraşlılara sunan mekan, çikolatadan yapılan tatlılarla her yaştan insanın beğenisini görüyor. Açılış kurdelesini kesen Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Yeni bir iş yeri demek bir çok kişinin burada çalışarak ekmek yemesi demektir. İlçemizin en güzel cadde ve kafelerinin bulunduğu bu cadde her geçen gün kıymeti artarak devam ediyor. Halil Küçükdevlet beyin oğlu Cumhur Küçükdevlet ve Abdurrahman Bolat beye hayırlı olsun diyorum Allah bol kazanç versin. İlçemize Kahramanmaraş’a hayırlı olsun” dedi.

Daha sonra dua ile kurdele kesilerek açılışı yapıldı. Açılışta canlı müzik eşliğinde Kahramanmaraşlılar gönüllerince çikolata yiyerek güne tatlı başladılar.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor