POLİS LOJMANI, DÜĞÜN SALONU OLDU!

Pazarcık Belediye Başkanı Bozdağ’dan çocukların ve vatandaşların içini ısıtacak o hizmet tamam… Yukarı Pazarcık Düğün Salonu ve Park Çalışması vatandaşların hizmetine girdi.

POLİS LOJMANI, DÜĞÜN SALONU OLDU!

Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçe Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda çalışmalarına başlanan düğün salonu ve park çalışması vatandaşların hizmetine girdi.

Yukarı Pazarcık da bulunan eski polis lojmanın atıl görüntüsünün yıkılmasıyla birlikte düğün salonu ve park çalışması yapılması üzere kolları sıvayan Başkan Bozdağ çalışmanın tamamlanmasıyla vatandaşların ve çocukların hizmetine sundu.

Düğün salonu çalışmasının tamamlanmasıyla gerçekleşen ilk düğünde vatandaşların mutluluğuna da ortak olan Başkan Bozdağ son olarak çocuk oyun alanında tamamlanmasıyla birlikte Park alanında da bir takım incelemelerde bulunarak çocukların sevincine ortak oldu.

Yapılan çalışmanın tamamlanmasıyla konuyla ilgili açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, şunları söyledi:

“Geçen günlerde Yukarı Pazarcık da bulunan eski polis lojmanın ekiplerimizce yıkımını gerçekleştirmiştik. Yıkımını gerçekleştirdiğimiz alanda çevre düzenlemesinin ardından düğün salonu ve park çalışmamıza başladık. Ve çok şükür tamamladık…

Düğün salonunda gerçekleşen ilk düğünde kıymetli vatandaşlarımızın mutluluğuna ortak olarak park çalışmamızda tamamlandı. Yukarı Pazarcık’ımıza vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza hayırlı uğurlu olsun.”

MARASPOSTA

MARAŞ POSTA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER