AK Partili Güvenç’ten KİÜ Rektörü Bakan’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti

AK Partili Güvenç’ten KİÜ Rektörü Bakan’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Bakan’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, KİÜ Rektörlüğüne atanması dolayısıyla Prof. Dr. Bakan’ı tebrik eden Güvenç, başarı dileklerini iletti. İstiklal Üniversitesi’nin ilerleyen süreçte daha da büyüyerek gelişeceğine inandığını ifade eden Güvenç, kendilerinin de bu yolda gereken desteği vereceğini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Rektör Bakan ise Güvenç’e teşekkür etti. Bakan, “Sayın Başkanımızın ziyaretleri ve iyi dilekleri bizim için kıymetli. Üniversitemizin gelişimi için desteklerini yanımızda hissetmek de ayrıca mutluluk verici. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (KMESOB) Başkanı Ahmet Kuybu’nun da eşlik ettiği ziyarette, üniversitenin mevcut durumu ve yeni dönem planlaması hakkında istişarelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2023, 14:20

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

şehirler arası nakliyat

vds sunucu

şehirler arası nakliyat