İYİ Parti Kahramanmaraş ziyaret edilmeyen yer bırakmıyor

İYİ Parti Kahramanmaraş ziyaret edilmeyen yer bırakmıyor

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, Kahramanmaraş’ta “ziyaret edilmeyen ilçe, çalınmadık kapı” bırakmamak için gecesini gündüzüne katıyor.

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, “ziyaret edilmeyen ilçe, çalınmadık kapı” kalmaması için yorulmadan, şevkle durmadan çalışıyor. Ziyaretler kapsamında önceki gün Çağlayancerit’e gitti.

İYİ Parti Kahramanmaraş Basın Ve Medya Başkanlığından verilen bilgiye göre; Çabukel, Çağlayancerit’te Kaymakamlık, Ziraat Odası, Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Karakolunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Sonrasında Çabukel, beraberindeki İYİ Partili üyeler ile Bozlar ve Helete mahallesinde ki vatandaşlarla bir araya geldi.

Yapmış olduğu gözlemlerini sosyal medya hesabından paylaşan Çabukel, şu ifadelere yer verdi:

‘’Vatandaşlarımızla bir araya geldik. Sorunlarını dinleyerek istişarelerde bulunduk. Gördük ki; çok zor durumdalar. Esnaf perişan, çiftçi perişan, emekli perişan, mahallelilerimiz hizmet alamıyor. Sorunları not aldık ve gerekli yerlere iletip takipçisi olacağız.

İlçemizin tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile ilgili bilgiler aldık. Sulamanın çok büyük bir sorun olduğunu,Çağlayancerit adının ‘Ağlayancerit’ olacağını söyleyen yöneticiler ve tarımla uğraşan  vatandaşlarımız vardı. Bir an önce ilçemizdeki su sorunu başta olmak üzere, yol sorununun çözülmesi gerektiğini yetkililere ilettik. Ayrıca ilçenin üç girişine mobese kamerası yerleştirilmesi gerektiği hususunda talepte bulunduk.

Ayrıca bölgemizde çok büyük tapu sorunu var kadastronun bir an önce bölgemizde eksik kalan alanlara girmesi gerekiyor. İnşallah yakın zamanda acil çözülmesi gereken bu sorunlar çözülür.”

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor