21-0'LIK SKORLA GALİP GELDİ

Kahramanmaraş’ta U13 Ligi A Grubunda mücadele eden Uludazspor, hafta sonu oynanan maçta Altınovaspor’u 21-0 mağlup ederek sezonun en farklı galibiyetini elde etti.

21-0'LIK SKORLA GALİP GELDİ
Kahramanmaraş’ta U13 Ligi A Grubunda mücadele eden Uludazspor, hafta sonu oynanan maçta Altınovaspor’u 21-0 mağlup ederek sezonun en farklı galibiyetini elde etti.

 

Kahramanmaraş’ta mahalli futbol ligleri heyecanı 13, 15 ve U17 Ligleri ile devam ediyor. Haftanın skorlarında U13 Liginde Uludazspor, Altınovaspor’u 21-0; U15 Liginde Kurtuluş 1920 Spor, Şekerobaspor’u 11-0 ve U17 Liginde ise Maraşgücüspor, Elmalarspor’u13-0 mağlup ederek haftanın en farklı skorlarını elde ettiler.

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş İl Temsilcisi ve Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Ali Kazancı başkanlığında dün akşam Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda haftalık olağan toplantısını yapan Futbol İl Tertip Komitesi, hafta sonu oynanan maçların skorlarını tescil ederken, hafta sonunda oynanacak olan maçların da programını karar altına aldı.

 

Bu arada Maraşgücüspor Kulübünün Komiteye vermiş olduğu 22.10.2018 tarihli dilekçelerinde Büyükler 1.Küme B Ligine katılamayacaklarını beyan ettiklerinden dolayı Maraşgücüspor’un Büyükler 1.Küme B Ligi programından çıkartılmasına da karar verildi.

 

İŞTE KOMİTENİN 12 NOLU KARARI

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 22 Ekim 2018 Karar No: 12

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 22 Ekim 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

 

1-20-21 Ekim 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

 

































































































































































































SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 20.10.2018 12:00 U15A KURTULUŞ 1920 SPOR ŞEKEROBASPOR 11-0
2 BATIPARK 20.10.2018 13:30 U17B AFŞİN BLD.SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 6-0
3 BATIPARK 20.10.2018 15:30 U15A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-1
4 MERKEZ 1 20.10.2018 12:00 U17A MARAŞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 4-3
5 MERKEZ 1 20.10.2018 14:00 U13B MARAŞSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 3-0
6 MERKEZ 1 20.10.2018 15:30 U15B AS VEFA EDELERSPOR 1-6
7 BELEDİYE 20.10.2018 12:00 U17A EKBEROĞLUSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-5
8 BELEDİYE 20.10.2018 14:00 U15B ELBİSTAN BLD.SPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-3
9 BELEDİYE 20.10.2018 15:30 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR 1920 MARAŞSPOR 4-0
10 BATIPARK 21.10.2018 12:00 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR BERTİZSPOR 5-1
11 BATIPARK 21.10.2018 14:00 U13B KURTULUŞ 1920 SPOR ARSAN SÜMERSPOR 6-0
12 BATIPARK 21.10.2018 15:30 U15A MARAŞSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-2
13 MERKEZ 1 21.10.2018 12:00 U17A AS VEFA FERHUŞ KARACASUSPOR 9-2
14 MERKEZ 1 21.10.2018 14:00 U13A AS VEFA K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-3
15 MERKEZ 1 21.10.2018 15:30 U17B MARAŞGÜCÜSPOR ELMALARSPOR 13-0
16 BELEDİYE 21.10.2018 12:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR ULUDAZSPOR 5-0
17 BELEDİYE 21.10.2018 14:00 U13A ULUDAZSPOR ALTINOVASPOR 21-0
18 BELEDİYE 21.10.2018 15:30 U13B AKSUSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 0-8

 

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

 





















































SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 1920 MARAŞ 11 1922268 17 VELİ BUĞRA TOSLAK İlk Resmi Müsabaka 22.10.2018
2 BÜYÜKSIR 5 1941210 15 MEHMET TIRAŞ İlk Resmi Müsabaka 22.10.2018
3 TÜRKOĞLU BLD 2 1936053 17 ABDULKADİR ÇAM İlk Resmi Müsabaka 22.10.2018
4 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK 10 1943051 17 MEHMET ÖZER KUTAS İlk Resmi Müsabaka 22.10.2018

 

4-Maraşgücüspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 22.10.2018 tarihli dilekçelerinde Büyükler 1.Küme B Ligine katılamayacaklarını beyan ettiklerinden dolayı Maraşgücüspor’un Büyükler 1.Küme B Ligi programından çıkartılmasına;

 

5-27-31 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

 


























































































































































































































































































SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 27.10.2018 11:00 U17A ULUDAZSPOR EKBEROĞLUSPOR
2 BATIPARK 27.10.2018 13:00 U13B ATC ATLETİC MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
3 BATIPARK 27.10.2018 14:30 U17A TÜRKOĞLU BLD. SPOR ARSAN SÜMERSPOR
4 BATIPARK 27.10.2018 16:30 U17B BERTİZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
5 MERKEZ 1 27.10.2018 11:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
6 MERKEZ 1 27.10.2018 13:00 U15B EDELERSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR
7 MERKEZ 1 27.10.2018 14:30 U15A ŞEKEROBASPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
8 MERKEZ 1 27.10.2018 16:00 U15A BÜYÜKSIRSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
9 BELEDİYE 27.10.2018 11:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR MARAŞSPOR
10 BELEDİYE 27.10.2018 13:00 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR AS VEFA
11 BELEDİYE 27.10.2018 14:30 U13A 1920 MARAŞSPOR ALTINOVASPOR
12 BELEDİYE 27.10.2018 16:00 U17B ELMALARSPOR KÜMBETSPOR
13 BATIPARK 28.10.2018 10:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR
14 BATIPARK 28.10.2018 12:00 1.Küme B ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR
15 BATIPARK 28.10.2018 14:00 1.Küme A AS VEFA BÜYÜKSIRSPOR
16 BATIPARK 28.10.2018 16:00 1.Küme B ARSAN SÜMERSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR
17 MERKEZ 1 28.10.2018 10:00 U17A 1920 MARAŞSPOR AS VEFA
18 MERKEZ 1 28.10.2018 12:00 U15B KÜMBETSPOR AS VEFA
19 MERKEZ 1 28.10.2018 13:30 1.Küme A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR
20 MERKEZ 1 28.10.2018 15:30 1.Küme A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR ULUDAZSPOR
21 BELEDİYE 28.10.2018 10:00 U13B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
22 BELEDİYE 28.10.2018 12:00 BGL17 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. ŞANLIURFASPOR
23 BELEDİYE 28.10.2018 14:00 BGL19 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. ŞANLIURFASPOR
24 BELEDİYE 28.10.2018 16:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR KÜMBETSPOR
25 ANDIRIN 28.10.2018 13:00 1.Küme A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
26 PAZARCIK 28.10.2018 14:00 1.Küme B PAZARCIK KARTALKAYASPOR AFŞİN BLD.SPOR
27 TÜRKOĞLU 28.10.2018 13:00 1.Küme B TÜRKOĞLU BLD. SPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR
28 ELBİSTAN 28.10.2018 13:00 BAL ELBİSTAN BLD.SPOR ARABAN BLD.SPOR
29 BATIPARK 29.10.2018 15:00 U13A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ULUDAZSPOR
30 MERKEZ 1 31.10.2018 17:30 U13B MARAŞSPOR AKSUSPOR

 

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

 







































Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

MARASPOSTA.COM
Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER