Kahramanmaraş Mahalli Liglerde bugün ve yarın toplam 22 karşılaşma oynanacak.
Batıpark, Merkez 1, Belediye ve Doğukent sahalarında bugün ve yarın U19 Ligi Birinci Küme, U14 Ligi, U16 Ligi, Büyükler Ligi Birinci Küme ve Büyükler Ligi İkinci Küme maçları oynanacak. Program şöyle:
SR. |
STAD |
TARİH |
SAAT |
LİGİ |
1.TAKIM |
2.TAKIM |
1 |
BATIPARK |
23.03.2019 |
11:00 |
U19 Playof |
1920 MARAŞSPOR |
MARAŞSPOR |
2 |
BATIPARK |
23.03.2019 |
13:00 |
U19 Playof |
ARSAN SÜMERSPOR |
AELSPOR |
3 |
BATIPARK |
23.03.2019 |
15:00 |
U14B |
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş |
MARAŞGÜCÜSPOR |
4 |
MERKEZ1 |
23.03.2019 |
11:00 |
U16A |
ANADOLU GENÇLİKSPOR |
KÜMBETSPOR |
5 |
MERKEZ1 |
23.03.2019 |
13:00 |
U16A |
BÜYÜKSIRSPOR |
AS VEFA |
6 |
MERKEZ1 |
23.03.2019 |
15:00 |
U14C |
AS VEFA |
K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR |
7 |
BELEDİYE |
23.03.2019 |
13:00 |
U14C |
AYYILDIZ TEAMSPOR |
KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR |
8 |
BELEDİYE |
23.03.2019 |
14:30 |
U14A |
ŞEKEROBASPOR |
GÖKSUN BLD.SPOR |
9 |
BELEDİYE |
23.03.2019 |
16:00 |
U14A |
1920 MARAŞSPOR |
MARAŞSPOR |
10 |
BATIPARK |
24.03.2019 |
10:00 |
2.Küme B |
BERTİZSPOR |
HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR |
11 |
BATIPARK |
24.03.2019 |
12:00 |
1. Küme Playof |
K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR |
AS VEFA |
12 |
BATIPARK |
24.03.2019 |
14:00 |
1. Küme Playof |
ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR |
ÇAĞLAYANCERİTSPOR |
13 |
BATIPARK |
24.03.2019 |
16:00 |
1. Küme Playof |
ANADOLU GENÇLİKSPOR |
MARAŞSPOR |
14 |
MERKEZ1 |
24.03.2019 |
11:00 |
U16B |
1905 KAHRAMANSARAYSPOR |
KURTULUŞ 1920 SPOR |
15 |
MERKEZ1 |
24.03.2019 |
13:00 |
3. Lig Bayan |
HOROZKENTSPOR |
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR |
16 |
MERKEZ1 |
24.03.2019 |
15:00 |
2.Küme A |
ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR |
DUMLUPINARSPOR |
17 |
BELEDİYE |
24.03.2019 |
12:00 |
2.Küme A |
KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR |
EDELERSPOR |
18 |
BELEDİYE |
24.03.2019 |
14:00 |
2.Küme B |
KAHRAMANŞEHİRSPOR |
KAHRAMANMARAŞSPOR AŞ |
19 |
BELEDİYE |
24.03.2019 |
16:00 |
2.Küme A |
PAZARCIKSPOR |
ERKENEZ GENÇLİKSPOR |
20 |
DOĞUKENT |
24.03.2019 |
10:00 |
U16B |
ARSAN SÜMERSPOR |
MARAŞSPOR |
21 |
DOĞUKENT |
24.03.2019 |
12:30 |
U16A |
1920 MARAŞSPOR |
TURKUAZSPOR |
22 |
DOĞUKENT |
24.03.2019 |
15:00 |
2.Küme B |
TURKUAZSPOR |
ELMALARSPOR |