Amatörde ilk hafta oynandı

Amatörde ilk hafta oynandı

Amatörde ilk hafta oynandı

Kahramanmaraş Mahalli Futbol Liglerinde yeni sezon hafta sonu oynanan maçlarla başlarken; U19, U16 ve U14 ligleri heyecana sahne oldu.

TFF İl Temsilcisi ve Tertip Komiteleri Başkanı Ali Kazancı başkanlığında dün akşam toplanan Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi, ilk hafta maçlarının sonuçlarını tescil etti.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 30 Eylül 2019 Karar No: 07

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Ahmet ÖZTÜRK, İsmail AVANOĞLU, Akın CEREN, Halit SALMAN, Şaban NEDİRLİ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 30 Eylül 2019 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 28-29 Eylül 2019 tarihleri arasında oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tescili;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

BATIPARK

28.09.2019

12:00

U16

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

BÜYÜKSIRSPOR

3-0

2

BATIPARK

28.09.2019

14:00

U14C

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

3-0

3

BATIPARK

28.09.2019

15:30

U19A

KÜMBETSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

0-6

4

BELEDİYE

28.09.2019

13:00

U14A

NURHAK BELEDİYESPOR

KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

0-8

5

BELEDİYE

28.09.2019

14:30

U19A

AEL SPOR

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

3-1

6

MERKEZ1

28.09.2019

14:30

U14B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR

2-8

7

MERKEZ1

28.09.2019

16:00

U14A

MARAŞGÜCÜSPOR

AKSUSPOR

15-0

8

BATIPARK

29.09.2019

12:00

U16

KURTULUŞ 1920 SPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

1-1

9

BATIPARK

29.09.2019

14:00

U19A

BÜYÜKSIRSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

2-3

10

BATIPARK

29.09.2019

16:00

U16

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

KÜMBETSPOR

12-1

11

BELEDİYE

29.09.2019

14:00

U16

EDELERSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

0-10

12

BELEDİYE

29.09.2019

16:00

U19B

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

EDELERSPOR

0-2

13

MERKEZ1

29.09.2019

12:00

U19B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

MARAŞSPOR

2-3

14

MERKEZ1

29.09.2019

14:00

U14A

ULUDAZSPOR

MARAŞSPOR

2-2

15

MERKEZ1

29.09.2019

15:30

U14B

KAHRAMANŞEHİRSPOR

1905 KAHRAMANSARAYSPOR

0-21

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

KÜMBETSPOR

9

FURKAN

KALAN

1945893

19

İlk Resmi Müsabaka

30.09.2019

2

KURTULUŞ 1920 SPOR

17

SEMİH

KAZAN

1931786

16

İlk Resmi Müsabaka

30.09.2019

3

KURTULUŞ 1920 SPOR

16

SEYDİ

HARMANCİ

1952409

16

İlk Resmi Müsabaka

30.09.2019

4

ANADOLU GENÇLİKSPOR

4

ABDULKADİR

ÇAM

1932627

19

İlk Resmi Müsabaka

30.09.2019

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

KÜMBETSPOR

10

CEM ŞAHİN

EFE

1927410

19

Disiplin

30.09.2019

2

Disiplin

30.09.2019

3

Disiplin

30.09.2019

4

Disiplin

30.09.2019

5

Disiplin

30.09.2019

4- Bertizspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 30.09.2019 tarihli dilekçelerinde U16 ve U14C Liglerine katılamayacaklarını beyan ettiklerinden dolayı, Bertizspor Kulübünün U16 ve U14C Ligleri programından çıkartılmasına, Bertizspor Kulübü ile U16 ve U14C Liglerinde müsabakası olan kulüplerimizin oynamaksızın hükmen 3-0 galip sayılmaları;

5- 05-06 Ekim 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılması;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BATIPARK

05.10.2019

14:00

U16

ARSAN SÜMERSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

2

BATIPARK

05.10.2019

16:00

U14A

KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

3

MERKEZ1

05.10.2019

14:00

U14A

MARAŞSPOR

NURHAK BELEDİYESPOR

4

MERKEZ1

05.10.2019

16:00

U16

BÜYÜKSIRSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

5

BELEDİYE

05.10.2019

14:00

U14A

AKSUSPOR

ULUDAZSPOR

6

BELEDİYE

05.10.2019

16:00

U16

KÜMBETSPOR

EDELERSPOR

7

BATIPARK

06.10.2019

12:00

U19A

ARSAN SÜMERSPOR

BÜYÜKSIRSPOR

8

BATIPARK

06.10.2019

14:00

U19B

MARAŞSPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

9

BATIPARK

06.10.2019

16:00

U14B

AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

10

MERKEZ1

06.10.2019

13:00

U19A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

AEL SPOR

11

MERKEZ1

06.10.2019

15:00

U14B

1905 KAHRAMANSARAYSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

12

BELEDİYE

06.10.2019

12:00

U19B

AS VEFA

FERHUŞ KARACASUSPOR

13

BELEDİYE

06.10.2019

14:00

U19A

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

KÜMBETSPOR

14

ELBİSTAN

06.10.2019

15:00

BAL

ELBİSTANSPOR

ŞANLIURFA BŞBSPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

İsmail AVANOĞLU

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi       

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Ahmet ÖZTÜRK

Akın CEREN

Halit SALMAN

Şaban NEDİRLİ

Kulüpler Temsilcisi

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 13:51

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor