Futbol İl Tertip Komitesi 42 Nolu Kararı

Futbol İl Tertip Komitesi 42 Nolu Kararı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 04 Nisan 2022 Karar No: 42

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Hüseyin AKKAYA, Keramettin GÜLER, Adem AKDENİZ, İsmail GEDEMENLİ, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 04 Nisan 2022 tarihinde saat 17:30’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 30 Mart-03 Nisan 2022 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tescili;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKOR

1

GÖKSUN

30.03.2022

13:00

1.AMATÖR

C

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

ELMALARSPOR

9-2

2

BATIPARK

02.04.2022

11:00

U16

A

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

BÜYÜKSIRSPOR

8-1

3

BATIPARK

02.04.2022

13:00

U16

B

K.MARAŞ AKSUSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

0-13

4

BATIPARK

02.04.2022

15:00

U16

A

HELETE DEMİRSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

1-6

5

MERKEZ1

02.04.2022

11:00

U16

B

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

ARSAN SÜMERSPOR

5-0

6

MERKEZ1

02.04.2022

13:00

U16

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

0-10

7

MERKEZ1

02.04.2022

15:00

U16

A

AS VEFA

ULUDAZSPOR

DİS

8

ELBİSTAN

02.04.2022

12:00

U16

B

NURHAK BELEDİYESPOR

AFŞİN BLD.SPOR

0-3

9

ELBİSTAN

02.04.2022

14:30

U16

B

AEL SPOR

GÖKSUN BLD SPOR

2-2

10

BATIPARK

03.04.2022

10:30

1.AMATÖR

A

HELETE DEMİRSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

5-1

11

BATIPARK

03.04.2022

14:00

1.AMATÖR

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

TURKUAZSPOR

0-0

12

BATIPARK

03.04.2022

16:00

1.AMATÖR

B

BÜYÜKSIRSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

4-1

13

MERKEZ1

03.04.2022

11:00

1.AMATÖR

C

ELMALARSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

6-7

14

MERKEZ1

03.04.2022

13:00

KADINLAR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

GİRESUN SANAYİSPOR

0-1

15

MERKEZ1

03.04.2022

15:00

1.AMATÖR

C

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

1-6

16

BELEDİYE

03.04.2022

10:00

1.AMATÖR

A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

EYÜP SULTANSPOR

1-7

17

BELEDİYE

03.04.2022

12:00

1.AMATÖR

C

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

PAZARCIK AKSUSPOR

1-2

18

BELEDİYE

03.04.2022

14:00

1.AMATÖR

B

KARAZİYARETSPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

5-1

19

BELEDİYE

03.04.2022

16:00

1.AMATÖR

A

KAHRAMANŞEHİRSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

2-8

20

DOĞUKENT

03.04.2022

11:00

1.AMATÖR

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

AS VEFA

0-3

21

DOĞUKENT

03.04.2022

14:00

1.AMATÖR

B

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

ÇAĞLAYANCERİTSPOR

4-2

22

DOĞUKENT

03.04.2022

16:30

1.AMATÖR

C

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

BERTİZSPOR

2-2

23

BEYOĞLU

03.04.2022

16:00

1.AMATÖR

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

ULUDAZSPOR

3-2

24

GÖKSUN

03.04.2022

13:00

1.AMATÖR

C

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

EDELERSPOR

5-3

25

AFŞİN

03.04.2022

13:00

1.AMATÖR

A

AFŞİN BLDSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

4-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

GÖKSUN BLD SPOR

5

HACİ MEHMET

EKİCİ

1948548

16

İlk Resmi Müsabaka

04.04.2022

2

ARSAN SÜMERSPOR

4

MEMDUH CAN

DEMİRKUYU

1929229

1. AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

04.04.2022

3

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

9

FERDİ

ALIÇ

1957435

1. AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

04.04.2022

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

K.MARAŞ AKSUSPOR

14

MEHMET TURAN

ÇİÇEK

1948885

16

Tedbirli

04.04.2022

2

AS VEFA

7

SELİM

OĞUZ

1939036

16

Tedbirli

04.04.2022

3

ULUDAZSPOR

20

DAVUT

GÜL

1936616

16

Tedbirli

04.04.2022

4

ULUDAZSPOR

19

ARDA EGEMEN

ÇUBUKLU

1953106

16

Tedbirli

04.04.2022

5

ULUDAZSPOR

YÖN

AHMET

ÖZTÜRK

55187

16

Tedbirli

04.04.2022

6

ULUDAZSPOR

T.S.

MEHMET

KAVAK

24997

16

Tedbirli

04.04.2022

7

AEL SPOR

5

FAZLI

CEYHAN

1955280

16

Tedbirli

04.04.2022

8

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

3

HANEFİ

KARAHANLI

1900501

1. AMATÖR

Tedbirli

04.04.2022

9

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

YÖN

EJDER

AKPINAR

50722

1. AMATÖR

Tedbirli

04.04.2022

4- 02.04.2022 tarihinde Merkez1 Sahasında oynanan ve AS VEFA Kulübünün 1-0 üstünlüğü ile devam ederken çıkan saha olayları nedeniyle tatil edilen AS Vefa-Uludazspor U16 A Ligi müsabakanın Disiplin Kuruluna sevki;

5- 03.04.2022 tarihinde saat 11:00 de Doğukent Sahasında oynanacak olan Kurtuluş Futbolspor-AS Vefa 1. Amatör A Ligi müsabakasında Kurtuluş Futbolspor Kulübünün esame listesini 9 kişinin altında verdiğinden, AS Vefa Kulübünün hükmen 3-0 galibiyeti;

6- Nahırönü Dumlupınarpor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde Çağlayanceritspor-Nahırönü Dumlupınarspor 1. Küme B Ligi müsabakasına çıkamayacağını beyan ettiğinden müsabakanın programdan kaldırılması; Çağlayanceritspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyeti; Nahırönü Dumlupınarspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyeti ve 3 puan tenzili;

7- Elmalarspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde Elmalarspor-Edelerspor 1. Küme C Ligi müsabakasına çıkamayacağını beyan ettiğinden müsabakanın programdan kaldırılması; Edelerspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyeti; Elmalarspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyeti ve 3 puan tenzili;

8- 09-10 Nisan 2022 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılması;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BATIPARK

09.04.2022

11:30

U16

B

GÖKSUN BLD SPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

2

BATIPARK

09.04.2022

13:00

U16

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

AEL SPOR

3

BATIPARK

09.04.2022

15:00

U18 PLAYOF

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

4

MERKEZ1

09.04.2022

11:00

U16

A

BÜYÜKSIRSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

5

MERKEZ1

09.04.2022

13:00

KADINLAR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

OSMANİYE KADINSPOR

6

MERKEZ1

09.04.2022

15:00

U16

A

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

7

BELEDİYE

09.04.2022

12:00

U16

B

AFŞİN BLD.SPOR

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

8

BELEDİYE

09.04.2022

14:00

U16

B

ARSAN SÜMERSPOR

NURHAK BELEDİYESPOR

9

BELEDİYE

09.04.2022

16:00

U16

A

ULUDAZSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

10

BATIPARK

10.04.2022

11:00

1.AMATÖR

B

KÜMBETSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

11

BATIPARK

10.04.2022

13:00

1.AMATÖR

B

ULUDAZSPOR

KARAZİYARETSPOR

12

BATIPARK

10.04.2022

15:00

1.AMATÖR

B

TURKUAZSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

13

MERKEZ1

10.04.2022

11:00

U16

B

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

K.MARAŞ AKSUSPOR

14

MERKEZ1

10.04.2022

13:00

1.AMATÖR

A

EYÜP SULTANSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

15

MERKEZ1

10.04.2022

15:00

1.AMATÖR

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

BÜYÜKSIRSPOR

16

ELBİSTAN

10.04.2022

14:00

BAL

ELBİSTANSPOR

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GSK

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

TFF İl Temsilcisi

Başkan

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor