banner683

Futbol İl Tertip Komitesi’nin 47 nolu kararı

Futbol İl Tertip Komitesi’nin 47 nolu kararı


TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 25 Nisan 2022 Karar No: 47

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Hüseyin AKKAYA, Keramettin GÜLER, Adem AKDENİZ, İsmail GEDEMENLİ, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 25 Nisan 2022 tarihinde saat 17:30’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 20-24 Nisan 2022 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tescili;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKOR

1

BATIPARK

20.04.2022

16:30

U16

A

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

AS VEFA

1-0

2

BATIPARK

23.04.2022

12:00

U16 PLAY-OFF

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

GÖKSUN BLD SPOR

3-1

3

BATIPARK

23.04.2022

14:00

U16 PLAY-OFF

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-3

4

BATIPARK

23.04.2022

16:00

U16 PLAY-OFF

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

0-3

5

MERKEZ1

23.04.2022

12:30

U14

C

ULUDAZSPOR

AEL SPOR

0-2

6

MERKEZ1

23.04.2022

14:00

U14

B

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

BÜYÜKSIRSPOR

4-0

7

MERKEZ1

23.04.2022

16:00

U14

A

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

3-1

8

BATIPARK

24.04.2022

11:00

U14

C

NECİP FAZILSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

2-4

9

BATIPARK

24.04.2022

13:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

4-2

10

BATIPARK

24.04.2022

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

HELETE DEMİRSPOR

0-0

11

MERKEZ1

24.04.2022

12:00

KADINLAR

ANAOLU GENÇLİKSPOR

KILIÇASLAN YILDIZLAR

4-1

12

MERKEZ1

24.04.2022

14:00

U14

A

EYÜP SULTANSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

0-3

13

MERKEZ1

24.04.2022

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

KARAZİYARETSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

4-1

14

BELEDİYE

24.04.2022

11:00

U14

C

HELETE DEMİRSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-3

15

BELEDİYE

24.04.2022

12:30

U14

D

MARAŞSPOR

NURHAK BELEDİYESPOR

4-1

16

BELEDİYE

24.04.2022

14:00

U14

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

1962 KARTALSPOR

5-0

17

PAZARCIK

24.04.2022

14:00

U14

D

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

0-3

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

21

ENES

TEKİN

1939355

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

25.04.2022

2

HELETE DEMİRSPOR

ANT

NURULLAH

ÖKSÜZCE

25006

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

25.04.2022

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

ANT

MEHMET

KOÇ

12662

16

Tedbirli

25.04.2022

2

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

9

MUHARREM

ŞAHİNKAYA

1945093

16

Tedbirli

25.04.2022

3

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

11

KAAN

ALKIŞÇI

1942539

16

Tedbirli

25.04.2022

4- Afşin Belediyespor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde 1. Amatör Küme Playof Liginden çekildiklerini beyan ettiklerinden dolayı, Afşin Belediyespor Kulübünün 1. Amatör Küme Playof Ligi programından çıkartılmasına, Afşin Belediyespor Kulübü ile 1. Amatör Küme Playof Liginde müsabakası olan kulüplerimizin oynamaksızın hükmen 3-0 galip sayılmalarına;

5- 30 Nisan-01 Mayıs 2022 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılması;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BATIPARK

30.04.2022

11:00

U16 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

2

BATIPARK

30.04.2022

13:00

U16 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

3

BATIPARK

30.04.2022

15:00

U16 PLAY-OFF

GÖKSUN BLD SPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

4

MERKEZ1

30.04.2022

12:00

U14

D

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

MARAŞSPOR

5

MERKEZ1

30.04.2022

13:30

U14

D

NURHAK BELEDİYESPOR

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

6

MERKEZ1

30.04.2022

15:00

U14

C

AEL SPOR

NECİP FAZILSPOR

7

BELEDİYE

30.04.2022

14:00

U14

B

1962 KARTALSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

8

BELEDİYE

30.04.2022

15:30

U14

A

PAZARCIK AKSUSPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

9

BATIPARK

01.05.2022

12:00

U14

A

AS VEFA

EYÜP SULTANSPOR

10

BATIPARK

01.05.2022

13:30

U14

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

11

BATIPARK

01.05.2022

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

12

MERKEZ1

01.05.2022

13:00

U14

C

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

HELETE DEMİRSPOR

13

MERKEZ1

01.05.2022

14:30

U14

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

ULUDAZSPOR

14

BELEDİYE

01.05.2022

16:00

1.AMATÖR PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KARAZİYARETSPOR

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

TFF İl Temsilcisi

Başkan

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor