Kahramanmaraş Mahalli Futbol Ligleri 25-26 Ocak 2020 tarihlerinde 27 müsabakaya sahne olacak.
Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi, önceki gün hafta sonunun programını açıkladı. U13 Ligi, U15 Ligi, U19 Ligi Birinci Küme Play-Of Grubu ve Büyükler Ligi Birinci Küme’de Merkez1, Belediye, Doğukent, Türkoğlu ve Çağlayancerit Sahalarında oynanacak olan maçların programı şöyle:
SR. |
STAD |
TARİH |
SAAT |
LİGİ |
1.TAKIM |
2.TAKIM |
|
2 |
MERKEZ1 |
25.01.2020 |
10:30 |
U13 |
B |
TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR |
ALTINYILDIZSPOR |
3 |
MERKEZ1 |
25.01.2020 |
12:00 |
U13 |
A |
AFŞİN BLD.SPOR |
K.MARAŞ GENÇLİKSPOR |
4 |
MERKEZ1 |
25.01.2020 |
13:10 |
U15 |
A |
ULUDAZSPOR |
AEL SPOR |
5 |
MERKEZ1 |
25.01.2020 |
14:40 |
U15 |
B |
GÖKSUN BLD SPOR |
AS VEFA |
6 |
MERKEZ1 |
25.01.2020 |
16:10 |
U13 |
B |
ULUDAZSPOR |
K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR |
7 |
BELEDİYE |
25.01.2020 |
11:00 |
U15 |
A |
KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR |
MARAŞGÜCÜSPOR |
8 |
BELEDİYE |
25.01.2020 |
12:30 |
U19 PLAY-OFF |
ARSAN SÜMERSPOR |
K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR |
|
9 |
BELEDİYE |
25.01.2020 |
14:30 |
U13 |
A |
ARSAN SÜMERSPOR |
PAZARCIKSPOR |
10 |
BELEDİYE |
25.01.2020 |
16:00 |
U13 |
A |
K.MARAŞ AKSUSPOR |
BÜYÜKSIRSPOR |
11 |
DOĞUKENT |
25.01.2020 |
10:30 |
U13 |
B |
AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR |
KURTULUŞ 1920 SPOR |
12 |
DOĞUKENT |
25.01.2020 |
12:30 |
U19 PLAY-OFF |
ANADOLU GENÇLİKSPOR |
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş |
|
13 |
DOĞUKENT |
25.01.2020 |
15:30 |
U13 |
B |
ATC ATLETİC MARAŞSPOR |
HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR |
14 |
MERKEZ1 |
26.01.2020 |
11:00 |
1.AMATÖR |
B |
KÜMBETSPOR |
PAZARCIKSPOR |
15 |
MERKEZ1 |
26.01.2020 |
13:00 |
1.AMATÖR |
B |
NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR |
ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR |
16 |
MERKEZ1 |
26.01.2020 |
15:00 |
1.AMATÖR |
A |
HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR |
ULUDAZSPOR |
17 |
BELEDİYE |
26.01.2020 |
10:00 |
U15 |
A |
K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR |
ARSAN SÜMERSPOR |
18 |
BELEDİYE |
26.01.2020 |
11:30 |
1.AMATÖR |
B |
BÜYÜKSIRSPOR |
K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR |
19 |
BELEDİYE |
26.01.2020 |
13:30 |
1.AMATÖR |
B |
ARSAN SÜMERSPOR |
AFŞİN BLD.SPOR |
20 |
BELEDİYE |
26.01.2020 |
15:30 |
1.AMATÖR |
A |
MARAŞSPOR |
FERHUŞ KARACASUSPOR |
21 |
DOĞUKENT |
26.01.2020 |
11:00 |
U13 |
A |
MARAŞGÜCÜSPOR |
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş |
22 |
DOĞUKENT |
26.01.2020 |
13:00 |
U15 |
B |
MARAŞSPOR |
KURTULUŞ 1920 SPOR |
23 |
DOĞUKENT |
26.01.2020 |
15:30 |
U15 |
B |
KAHRAMANŞEHİRSPOR |
AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR |
24 |
TÜRKOĞLU |
26.01.2020 |
13:00 |
1.AMATÖR |
A |
TÜRKOĞLU BLD. SPOR |
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş |
25 |
Ç.CERİT |
26.01.2020 |
13:00 |
1.AMATÖR |
A |
ÇAĞLAYANCERİTSPOR |
PAZARCIK BLD. AKSUSPOR |
26 |
BELEDİYE |
28.01.2020 |
13:00 |
U19 PLAY-OFF |
ARSAN SÜMERSPOR |
MARAŞSPOR |
|
27 |
MERKEZ1 |
29.01.2020 |
13:00 |
U15 |
B |
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş |
KURTULUŞ 1920 SPOR |
28 |
MERKEZ1 |
29.01.2020 |
15:00 |
U13 |
A |
K.MARAŞ GENÇLİKSPOR |
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş |
Editör: TE Bilisim