Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2023/32 Nolu Kararı

Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 2023/32 Nolu Kararı

TFF KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 23 Ocak 2023 Karar No: 32

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Fatih DEMİR, Keramettin GÜLER, Ali AKSU, Emre KARAKUZU, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 23 Ocak 2023 tarihinde saat 17:30’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1-19-22 Ocak 2023 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

BATIPARK

19.01.2023

14:00

U12

A

AS VEFA

ALTINYILDIZSPOR

2-1

2

BATIPARK

19.01.2023

15:00

U12

C

1962 KARTALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

3-0

3

BATIPARK

19.01.2023

16:00

U14 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

0-0

4

BATIPARK

21.01.2023

11:00

U14 PLAY-OFF

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

AS VEFA

0-2

5

BATIPARK

21.01.2023

13:00

U18 PLAYOF

AS VEFA

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

0-2

6

BATIPARK

21.01.2023

15:00

U16 PLAY-OFF

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

2-1

7

MERKEZ1

21.01.2023

12:00

U18 PLAYOF

KURTULUŞ 1920 SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

3-0

8

MERKEZ1

21.01.2023

14:00

U16 PLAY-OFF

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

1-7

9

MERKEZ1

21.01.2023

16:00

U16 PLAY-OFF

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-3

10

BATIPARK

22.01.2023

10:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

9-1

11

BATIPARK

22.01.2023

11:00

U12

C

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

0-4

12

BATIPARK

22.01.2023

12:00

1.AMATÖR

B

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

0-5

13

BATIPARK

22.01.2023

14:00

1.AMATÖR

A

ARSAN SÜMERSPOR

HELETE DEMİRSPOR

0-4

14

BATIPARK

22.01.2023

16:00

1.AMATÖR

A

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

3-0

15

MERKEZ1

22.01.2023

11:00

1.AMATÖR

B

KOÇ CRİSTALSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

5-1

16

MERKEZ1

22.01.2023

13:00

1.AMATÖR

B

BERTİZSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

0-3

17

MERKEZ1

22.01.2023

15:00

1.AMATÖR

B

KARAZİYARETSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

1-1

18

DOĞUKENT

22.01.2023

10:30

U14 PLAY-OFF

ETEM TAMBAYSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

3-5

19

DOĞUKENT

22.01.2023

13:00

U18 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

2-2

20

DOĞUKENT

22.01.2023

16:00

U14 PLAY-OFF

MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

3-0

21

BEYOĞLU

22.01.2023

13:00

1.AMATÖR

A

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

0-3

22

Ç.CERİT

22.01.2023

13:00

1.AMATÖR

A

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

1-3

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

ANADOLU GENÇLİKSPOR

20

ALİHAN

KOCAUVEZ

1922714

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

23.01.2023

2

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

46

İSA

ARAS

1908714

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

23.01.2023

3

ANADOLU GENÇLİKSPOR

7

ALİHAN

AVCI

1925923

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

23.01.2023

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Disiplin Kuruluna sevk edilenler;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Tedbir Tarihi

1

ANADOLU GENÇLİKSPOR

4

EMİRHAN

GÜLER

1927086

1.AMATÖR

Tedbirli

23.01.2023

2

ANADOLU GENÇLİKSPOR

12

TOLGAHAN

AKKURT

1956579

1.AMATÖR

Tedbirli

23.01.2023

3

KARAZİYARETSPOR

ANT

HASAN

ÇİFTÇİ

19346

1.AMATÖR

Tedbirli

23.01.2023

4

KARAZİYARETSPOR

YÖN

ALİ

SİVRİ

1.AMATÖR

Tedbirli

23.01.2023

4- 19.01.2023 tarihinde saat 15.00 de Batıpark Sahasında oynanması gereken 1962 Kartalspor-Kurtuluş 1920 Spor U12 C Ligi müsabakasına çıkmayan Kurtuluş 1920 Spor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline; Ayrıca Kurtuluş 1920 Spor Kulübünün 350 TL’lik tazminatı TFF’nin ilgili hesabına yatırmasına;

5- 22.01.2023 tarihinde aat 16.00 da Batıpark Sahasında oynanası gereken Nahırönü Dumlupınarspor-Kurtuluş Futbolspor 1. Amatör Küme müsabakasında 9 kişinin altında liste veren Kurtuluş Futbolspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine;

6- 22.01.2023 tarihinde saat 16.00 da Doğukent Sahasında oynanması gereken Maraşspor-Kurtuluş 1920 Spor U14 Play-of Ligi müsabakasına çıkmayan Kurtuluş 1920 Spor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puan tenziline; Ayrıca Kurtuluş 1920 Spor Kulübünün 450 TL’lik tazminatı TFF’nin ilgili hesabına yatırmasına;

7- Nurhak Belediyespor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde U15 D Grubu Ligine katılmayacağını beyan ettiğinden Nurhak Belediyespor Kulübünün U15 Ligi programından çıkarılmasına;

8- AS Vefa Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde AS Vefa-Uludazspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden müsabakanın programa alınmamasına;

9- 2022/2023 Futbol Sezonu 2. Amatör Küme fikstür çekiminin 27 Ocak 2023 Cuma günü saat 17:30 da ASKF Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yapılmasına;

10- 26 Ocak-03 Şubat 2023 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BATIPARK

26.01.2023

13:00

U16 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

2

BATIPARK

26.01.2023

15:00

U16 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

3

MERKEZ1

26.01.2023

15:00

U16 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

4

BATIPARK

28.01.2023

11:00

U14 PLAY-OFF

KURTULUŞ 1920 SPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

5

BATIPARK

28.01.2023

13:00

U15

D

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

AEL SPOR

6

BATIPARK

28.01.2023

14:30

U18 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

7

BATIPARK

28.01.2023

16:30

U15

A

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

8

MERKEZ1

28.01.2023

11:00

U14 PLAY-OFF

AS VEFA

ETEM TAMBAYSPOR

9

MERKEZ1

28.01.2023

13:00

U18 PLAYOF

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

AS VEFA

10

MERKEZ1

28.01.2023

15:00

U15

C

K.MARAŞ BATIKALESPOR

HELETE DEMİRSPOR

11

DOĞUKENT

28.01.2023

11:00

U14 PLAY-OFF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

MARAŞSPOR

12

DOĞUKENT

28.01.2023

13:30

U18 PLAYOF

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

13

DOĞUKENT

28.01.2023

16:00

U15

C

BERTİZSPOR

PAZARCIK KARTALKAYASPOR

14

AFŞİN

28.01.2023

13:00

U15

D

AFŞİNSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

15

BATIPARK

29.01.2023

11:00

1.AMATÖR

B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

16

BATIPARK

29.01.2023

13:00

1.AMATÖR

A

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYESPOR

17

BATIPARK

29.01.2023

15:00

1.AMATÖR

A

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

18

BATIPARK

29.01.2023

17:00

1.AMATÖR

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

19

DOĞUKENT

29.01.2023

10:30

U15

A

NECİP FAZILSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

20

DOĞUKENT

29.01.2023

13:00

1.AMATÖR

A

HELETE DEMİRSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

21

DOĞUKENT

29.01.2023

16:00

1.AMATÖR

B

FERHUŞ KARACASUSPOR

KARAZİYARETSPOR

22

AFŞİN

29.01.2023

13:00

1.AMATÖR

B

AFŞİN BLD.SPOR

BERTİZSPOR

23

GÖKSUN

29.01.2023

13:00

1.AMATÖR

B

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

24

BATIPARK

30.01.2023

12:00

U12

A

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

ALTINYILDIZSPOR

25

BATIPARK

30.01.2023

13:00

U12

A

MAĞRALI FİDANSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

26

BATIPARK

30.01.2023

14:00

U12

C

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

27

BATIPARK

30.01.2023

15:00

U12

C

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

1962 KARTALSPOR

28

BATIPARK

30.01.2023

16:00

U12

B

MARAŞSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

29

BATIPARK

31.01.2023

12:00

U12

C

HELETE DEMİRSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

30

BATIPARK

31.01.2023

13:00

U12

B

ETEM TAMBAYSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

31

BATIPARK

31.01.2023

14:00

U12

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

BERTİZSPOR

32

BATIPARK

31.01.2023

15:00

U12

C

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

33

BATIPARK

01.02.2023

11:00

U15

B

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

KAHRAMANMARAŞ KURTULUŞSPOR

34

BATIPARK

01.02.2023

13:00

U15

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

35

BATIPARK

01.02.2023

15:00

U15

B

AS VEFA

ULUDAZSPOR

36

MERKEZ1

01.02.2023

13:00

U15

C

ETEM TAMBAYSPOR

KARTALGÜCÜSPOR

37

MERKEZ1

01.02.2023

15:00

U15

A

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

1962 KARTALSPOR

38

BATIPARK

02.02.2023

11:00

U12

C

KURTULUŞ 1920 SPOR

K.MARAŞ GENÇLİKSPOR

39

BATIPARK

02.02.2023

12:00

U12

B

BERTİZSPOR

ETEM TAMBAYSPOR

40

BATIPARK

02.02.2023

13:00

U12

C

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

HELETE DEMİRSPOR

41

BATIPARK

02.02.2023

14:00

U12

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

MARAŞSPOR

42

BATIPARK

02.02.2023

15:00

U12

B

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

43

BATIPARK

02.02.2023

16:00

U12

C

KARTALGÜCÜSPOR

ÇIRAĞIN GROUP BÜYÜKSIRSPOR

44

BATIPARK

03.02.2023

13:00

U12

C

1962 KARTALSPOR

AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR

45

BATIPARK

03.02.2023

14:00

U12

A

ALTINYILDIZSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

46

BATIPARK

03.02.2023

15:00

U12

A

ULUDAZSPOR

KOÇ CRİSTALSPOR

47

BATIPARK

03.02.2023

16:00

U12

A

MAĞRALI FİDANSPOR

KAHRAMANMARAŞ İSTİKLALSPOR

    Oybirliğiyle karar verilmiştir.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

şehirler arası nakliyat

vds sunucu

şehirler arası nakliyat