Kahramanmaraşspor’un ZTK’daki rakibi 17 Eylül’de yapılacak

Kahramanmaraşspor’un ZTK’daki rakibi 17 Eylül’de yapılacak

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) 3. Eleme Turu Kura Çekimi, 17 Eylül 2019 Salı günü saat 14.00'te TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Kupada 3. Eleme Turu'na; Süper Lig'den Gazişehir Gaziantep FK, Gençlerbirliği, Göztepe A.Ş, Kasımpaşa A.Ş., Yukatel Denizlispor, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig'de yer alan tüm takımlar ile ZTK 2. Eleme Turu sonucu tur atlayan 33 takım olmak üzere, toplam 92 takım katılacak.

ZTK’da 2. Eleme Turu’nda alınan sonuçlar ve tur atlayan ekipler şunlar:

Kars 36 Spor – Pazarspor: 0-0 (3-4 penaltılarla)

Kemerspor 2003 – Karaman Belediyespor: 2-0

Yeni Orduspor – Fatsa Belediyespor: 0-2

1877 Alemdağ Spor – Çatalcaspor: 2-0

Kocaelispor – Gölcükspor: 3-1

İçel İdmanyurdu Spor Kulübü – Serik Belediyespor: 1-0

Ağrı 1970 Spor – Artvin Hopaspor: 2-2 (7-5 penaltılarla)

Malatya Yeşilyurt Belediyespor – Elazığ Belediye Spor FK: 0-5

Cizre Spor – Diyarbekir Spor A.Ş.: 1-1 (6-7 penaltılarla)

KARBEL Karaköprü Belediye Spor – Siirt İl Özel İdaresi Spor: 1-2

Medicalpark Batman Petrol Spor A.Ş. – Mardin Büyükşehir Başak Spor: 1-0

1954 Kelkit Belediyespor – Ofspor A.Ş.: 1-0

Görelespor – Yomra Spor: 3-0

Çankaya Futbol Kulübü – Kırıkkale Büyük Anadolu Spor: 1-0

Altındağ Belediye Spor – Yozgatspor 1959 FK: 1-2

Tokatspor A.Ş. – Erbaaspor: 0-2

1074 Çankırı Spor – Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri Spor: 5-0

Erzin Spor A.Ş. – Kilis Belediye Spor: 3-1

Nevşehir Belediye Spor – Osmaniyespor Futbol Kulübü: 0-1

Kozan Spor FK – Payasspor: 0-3

Manisaspor – Turgutluspor: 1-2

TKİ Tavşanlı Linyitspor – Somaspor: 0-1

Düzcespor – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.: 0-2

Silivrispor – Bursa Yıldırımspor: 0-0 (2-0 uzatmalarda)

Maltepespor – Esenber Erokspor: 1-0

Şile Yıldızspor – Karacabey Belediye Spor A.Ş.: 1-1 (1-2 uzatmalarda)

Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. – Halide Edip Adıvarspor: 1-0

Bayrampaşa – Bigaspor: 4-1

Cİ Group Buca – Nazilli Belediyespor: 2-2 (5-7 penaltılarla)

Fethiyespor – Kızılcabölükspor: 3-2

Anagold 24Erzincanspor – Muş Menderes Spor: 3-1

Sultanbeyli Belediye Spor – Edirnespor: 0-1

Karşıyaka – Muğlaspor: 2-4

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

banner451

banner452

banner454

banner455

banner456