KİPAŞ Denim Futbol Turnuvası sonuçlandı

KİPAŞ Denim Futbol Turnuvası sonuçlandı

Geçen haftalarda KİPAŞ Holding’e bağlı KİPAŞ Kâğıt İşletmeleri’nin ikincisini düzenlediği KİPAŞ Kağıt Futbol Turnuvası’nın hemen ardından KİPAŞ Tekstil Denim İşletmeleri 4. Futbol Turnuvası’nı gerçekleştirdi.

Turnuvaya; Kalite Kontrol, Elektrik, Ring İplik 2, Slasher Boya, Ür-Ge Planlama, Denim Dokuma, Makine Bakım, İhzar, Denim Boya ve Klima takımları katılırken final maçı heyecanlı ve çekişmeli geçti.

KİPAŞ AİLESİ BİR ARAYA GELDİ

Kahramanmaraş’ta KİPAŞ Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü Kurumsal İletişim Şefliği ve Denim İşletmeleri çalışanları ile organize edilen turnuvaya KİPAŞ Tekstil Denim İşletmeleri’ne bağlı çalışanlardan oluşan toplamda 10 takım katıldı.

Üçüncü’nün ve şampiyonun belli olduğu final maçına, Kipaş Holding Yönetimi ile birlikte KİPAŞ çalışanları ve aileleri de katıldı. Ür-Ge Planlama/Ring 2 İplik takımlarının 3.’lük için mücadelesi 5-4 Ring-2 İplik takımının galibiyetiyle sonuçlanırken, şampiyonluk maçı ise Dokuma takımının 3-1 galibiyetiyle sonuçlandı. 

Final maçına özel ikramların dağıtıldığı turnuvanın sonunda ilk üçe giren takımlara kupa ve ödülleri takdim edildi.

DOSTLUK VE CENTİLMENLİK REKABETİN ÖNÜNE GEÇTİ

Final maçı sonrası düzenlenen ödül töreninde birincilik ödülünü takdim eden KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Vekili Halil İbrahim Gümüşer; turnuva maçlarının ve final maçının centilmence ve dostça gerçekleşmesinden duyduğu mutluluğu dile getirirken, KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Gümüşer; maçların özellikle sosyal medyada duyurulması ve canlı yayınlanmasının KİPAŞ çalışanları arasında etkileşimi arttırdığını vurguladı.

Denim İşletmeleri Genel Müdürü Mustafa Güleken de birlik ve beraberlik içinde birçok organizasyona ve başarıya imza atmaya devam edeceklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 11:25

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<