Mahalli liglerde toplu sonuçlar ve haftanın programı

Mahalli liglerde toplu sonuçlar ve haftanın programı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 15 Kasım 2021 Karar No: 08

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Hüseyin AKKAYA, Keramettin GÜLER, Adem AKDENİZ, Şaban NEDİRLİ, Selahattin AZİZOĞLU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali KAZANCI’nın Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 15 Kasım 2021 tarihinde saat 17:30’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 13-14 Kasım 2021 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tescili;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKOR

1

BATIPARK

13.11.2021

15:00

1.AMATÖR

B

ULUDAZSPOR

BÜYÜKSIRSPOR

4-3

2

BATIPARK

14.11.2021

10:00

1.AMATÖR

B

KÜMBETSPOR

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

0-7

3

BATIPARK

14.11.2021

12:00

1.AMATÖR

A

HELETE DEMİRSPOR

AS VEFA

4-2

4

BATIPARK

14.11.2021

14:00

1.AMATÖR

C

ELMALARSPOR

PAZARCIK AKSUSPOR

1-2

5

BATIPARK

14.11.2021

16:00

1.AMATÖR

A

ARSAN SÜMERSPOR

FERHUŞ KARACASUSPOR

5-2

6

MERKEZ1

14.11.2021

11:00

1.AMATÖR

C

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

ANADOLU GENÇLİKSPOR

7-2

7

MERKEZ1

14.11.2021

13:00

1.AMATÖR

B

TURKUAZSPOR

KARAZİYARETSPOR

0-11

8

MERKEZ1

14.11.2021

15:00

1.AMATÖR

A

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

MAĞRALI FİDANSPOR

1-6

9

BELEDİYE

14.11.2021

13:00

1.AMATÖR

C

EDELERSPOR

BERTİZSPOR

0-2

10

BELEDİYE

14.11.2021

15:00

1.AMATÖR

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

0-1

11

BELEDİYE

14.11.2021

17:00

1.AMATÖR

A

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

EYÜP SULTANSPOR

4-2

12

DOĞUKENT

14.11.2021

11:00

1.AMATÖR

C

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

1-1

13

AFŞİN

14.11.2021

14:00

1.AMATÖR

A

AFŞİN BLD.SPOR

KAHRAMANŞEHİRSPOR

7-1

14

Ç.CERİT

14.11.2021

13:00

1.AMATÖR

B

ÇAĞLAYANCERİTSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

2-1

15

GÖKSUN

14.11.2021

13:00

1.AMATÖR

C

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

0-3

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR

Kulübü

F. No

Adı

Soyadı

Lisans No

LİG

Cezası

Ceza Tarihi

1

ELMALARSPOR

77

DURDU

GÜNEŞ

1918995

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

14.11.2021

2

EYÜP SULTANSPOR

61

TUNCAY

YARDIM

1404241

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

14.11.2021

3

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

12

HAKİM

AYDINLIK

280651

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

14.11.2021

4

EYÜP SULTANSPOR

55

ABDURRAHMAN

KOCAMAN

1934151

1.AMATÖR

İlk Resmi Müsabaka

14.11.2021

3- 20-21 Kasım 2021 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılması;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BATIPARK

20.11.2021

11:00

U18

A

ANADOLU GENÇLİKSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

2

BATIPARK

20.11.2021

13:00

U18

A

PAZARCIK AKSUSPOR

BÜYÜKSIRSPOR

3

BATIPARK

20.11.2021

15:00

U18

A

AS VEFA

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

4

MERKEZ1

20.11.2021

11:00

U18

A

KARAZİYARETSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

5

MERKEZ1

20.11.2021

13:00

U18

B

BERTİZSPOR

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

6

MERKEZ1

20.11.2021

15:00

U18

B

DULKADİROĞLU 1337 SPOR

ARSAN SÜMERSPOR

7

BELEDİYE

20.11.2021

13:00

U18

B

FERHUŞ KARACASUSPOR

KÜMBETSPOR

8

BELEDİYE

20.11.2021

15:00

U18

B

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

HELETE DEMİRSPOR

9

BATIPARK

21.11.2021

09:30

1.AMATÖR

A

AS VEFA

ARSAN SÜMERSPOR

10

BATIPARK

21.11.2021

12:00

AMPUTE

K.MARAŞ AMPUTE

SAMSUN AMPUTE

11

BATIPARK

21.11.2021

13:30

1.AMATÖR

C

ANADOLU GENÇLİKSPOR

GÖKSUN ÜLKÜSPOR

12

BATIPARK

21.11.2021

15:30

1.AMATÖR

A

MAĞRALI FİDANSPOR

KURTULUŞ FUTBOLSPOR

13

MERKEZ1

21.11.2021

11:00

1.AMATÖR

C

BERTİZSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

14

MERKEZ1

21.11.2021

13:00

1.AMATÖR

B

KURTULUŞ 1920 SPOR

ULUDAZSPOR

15

MERKEZ1

21.11.2021

15:00

1.AMATÖR

B

NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

16

BELEDİYE

21.11.2021

10:00

1.AMATÖR

C

HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

ELMALARSPOR

17

BELEDİYE

21.11.2021

12:00

1.AMATÖR

A

KAHRAMANŞEHİRSPOR

KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR

18

BELEDİYE

21.11.2021

14:00

1.AMATÖR

A

FERHUŞ KARACASUSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

19

BELEDİYE

21.11.2021

16:00

1.AMATÖR

B

BÜYÜKSIRSPOR

TURKUAZSPOR

20

DOĞUKENT

21.11.2021

10:00

1.AMATÖR

C

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

EDELERSPOR

21

DOĞUKENT

21.11.2021

13:00

1.AMATÖR

B

KARAZİYARETSPOR

ÇAĞLAYANCERİTSPOR

22

DOĞUKENT

21.11.2021

16:00

1.AMATÖR

A

EYÜP SULTANSPOR

HELETE DEMİRSPOR

23

BEYOĞLU

21.11.2021

12:00

1.AMATÖR

B

TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KÜMBETSPOR

24

PAZARCIK

21.11.2021

12:00

1.AMATÖR

C

PAZARCIK AKSUSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI

Ahmet GÜLER

Abdurrahman AKBABA

Adem KARAKÖSE

Hüseyin AKKAYA

TFF İl Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

ASKF Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Kulüpler Temsilcisi

Başkan

İl Temsilcisi Yrd.

İl Temsilcisi Yrd.

Üye

Üye

Keramettin GÜLER

Adem AKDENİZ

Şaban NEDİRLİ

Selahattin AZİZOĞLU

TÜFAD Temsilcisi

GSİM Temsilcisi

TFFHGD Temsilcisi

Saha Kom. Temsilcisi

Üye

Üye

Üye

Üye

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2021, 13:47

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<