ZTK rakibimiz Fatih Karagümrük oldu

ZTK rakibimiz Fatih Karagümrük oldu

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) 3. Eleme Turu Kura Çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Kupada 3. Eleme Turu'nda; Süper Lig'den Gazişehir Gaziantep FK, Gençlerbirliği, Göztepe A.Ş, Kasımpaşa A.Ş., Yukatel Denizlispor, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig'de yer alan tüm takımlar ile ZTK 2. Eleme Turu sonucu tur atlayan 33 takım olmak üzere, toplam 92 takım mücadele edecek. Tek maç eleme usulüne göre oynanacak ZTK 3. Tur Eleme müsabakaları, 24, 25 ve 26 Eylül 2019 tarihlerinde oynanacak.

TFF 2.Ligi Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve ligin ilk üç haftasında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi ile 4 puan toplayan Kahramanmaraşspor, ZTK’da TFF  1.Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük ile eşleşti. Kahramanmaraş 12 Şubat Stadında oynanacak olan maçın tarihi TFF tarafından daha sonra belirlenecek.

İŞTE ZTK’DA 3. TUR EŞLEŞMELERİ

Sakaryaspor-1074 Çankırıspor

Erzin Spor-İnegölspor

Manisa FK-Elazığ Bld.Spor

Diyarbekirspor-Eskişehirspor

Adanaspor-Fethiyespor

Bandırmaspor-Etimesgut Bld.

Osmanlıspor-İçel İY

Kocaelispor-Sivas Bld.Spor

Tarsus İY-Darıca Gençlerbirliği

Karacabey Bld.Spor-Ümraniyespor

Şanlıurfaspor-Anagold 24 Erzincanspor

Ankara Demirspor-Başkent Akademi

Amed Sportif-Ağrı 1970 Spor

Muğlaspor-Bursaspor

Karabükspor-Gümüşhanespor

Payasspor-Boluspor

Hatayspor-Siirt İl Özel İdare

Görelespor-Giresunspor

Bodrumspor-Erbaaspor

Yeni Çorumspor-Kasımpaşa

Balıkesirspor-Van Spor

Hacettepe-Denizlispor

Tuzlaspor-Nazilli Bld.Spor

Silivrispor-Kastamonuspor 1966

Kırklarelispor-1954 Kelkit Bld.Spor

Kırıkkale Büyük Anadolu-Gazişehir Gaziantep

Zonguldak Kömerspor-Niğde Anadolu

1877 Alemdağspor-Sancaktepe FK

Afjet Afyonspor-Bayrampaşaspor

Mardin Başakspor-Altay

Menemenspor-Kırşehir Bld.Spor

Edirnespor-BB Erzurumspor

Altınordu-1922 Konyaspor

Ergene Velimeşe-Eyüpspor

Pendikspor-Turgutluspor

Kemerspor 2003-Sarıyer

Akhisarspor-Bayburt Özel İdare

Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük

Göztepe-Yozgatspor 1959

Fatsa Bld.Spor-Samsunspor

Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor

Esenler Erokspor-Uşakspor

Gençlerbirliği-Osmaniyespor

Hekimoğlu Trabzon-Adana Demirspor

İstanbulspor-Pazarspor

Somaspor-Keçiörengücü

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 10:46

MARAŞ POSTA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER