banner460

ZTK’da 3. Tur Elemeleri başladı

ZTK’da 3. Tur Elemeleri başladı

Ziraat Türkiye Kupası'nda (ZTK) 3. Eleme Turu heyecanı dün oynanan maçlarla başlarken, elemelere bu turdan katılacak olan Kahramanmaraşspor, bugün Fatih Karagümrük’ü bekliyor.

Kupa’da 3. Eleme Turu’na bugün ve yarın oynanacak olan maçlarla devam edilecek. Heyecana bu turdan başlayacak olan Kahramanmaraş’ın tek profesyonel takımı Kahramanmaraşspor, yarın Fatih Karagümrük ile karşılaşacak. Tek maç ele usulü oynanacak olan müsabakalarda üstünlük sağlayan takım, ismini bir üst tura yazdıracak.

Kahramanmaraşspor – Fatih Karagümrük maçını Sakarya Bölgesinden Erkan Güz yönetirken, yardımcılıklarını ise aynı bölgeden Suat Güz ve Mehmet Akıncık yapacaklar. Maçın 4. Hakemi ise Kocaeli Bölgesinden Sabit Selvi olacak.

DÜN OYNANAN MAÇLARIN SONUÇLARI

Yeni Çorumspor-Kasımpaşa: 0-1

Payasspor-Boluspor: 1-1 (4-2 penaltılarla)

Mardin Büyükşehir Başakspor-Altay: 0-2

Somaspor-Keçiörengücü: 1-2

Edirnespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 3-4

Karacabey Belediyespor-Ümraniyespor: 2-0

Esenler Erokspor-Uşakspor: 1-0

1877 Alemdağspor-Sancaktepe: 0-3

Muğlaspor-Bursaspor: 1-0

Şanlıurfaspor-Anagold 24 Erzincanspor: 0-1

Balıkesirspor-Vanspor FK: 0-1

Osmanlıspor-İçel İdmanyurdu: 1-1 (4-5 penaltılarla)

Adanaspor-Fethiyespor: 3-1

Amed Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970: 4-1

Altınordu-1922 Konyaspor: 0-0 (4-2 penaltılarla)

Kocaelispor-Sivas Belediyespor: 0-1

25 EYLÜL ÇARŞAMBA

13.00 Hacettepe-Yukatel Denizlispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Erzinspor-İnegölspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

14.00 Görelespor-Giresunspor (Görele 13 Şubat)

14.00 Fatsa Belediyespor-Yılport Samsunspor (Fatsa ilçe)

14.00 Birevim Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha)

14.00 Hekimoğlu Trabzon-Adana Demispor (Vakfıkebir İlçe)

14.30 Ankara Demirspor-Başkent Akademi (TCDD Ankara Demirspor)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu (Karaelmas Kemal Köksal)

14.30 Kemerspor 2003-Sarıyer (Kemer İlçe)

15.00 Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Erbaaspor (Bodrum İlçe)

15.00 Tuzlaspor-Nazilli Belediyespor (Tuzla Belediye)

15.00 Silivrispor-Kastamonuspor 1966 (Silivri)

15.00 Kırklarelispor-1954 Kelkit Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Ergene Velimeşespor-Eyüpspor (Ergene Velimeşe)

15.00 Pendikspor-Turgutluspor (Pendik)

15.00 Ekol Göz Menemenspor-Kırşehir Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)

15.00 Manisa Futbol Kulübü-Elazığ Belediyespor (Mümin Özkasap)

16.30 KAHRAMANMARAŞSPOR-FATİH KARAGÜMRÜK (KAHRAMANMARAŞ 12 ŞUBAT)

18.30 Diyarbekirspor-Eskişehirspor (Diyarbakır)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği (Tarsus İlçe)

19.00 Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Afjet Afyonspor-Bayrampaşa (Zafer)

19.00 İstanbulspor-Pazarspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.30 Göztepe-Yozgatspor 1959 (İzmir Atatürk)

26 EYLÜL PERŞEMBE

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gazişehir Gaziantep (Kırıkkale Başpınar)

14.30 Hatayspor-Siirt İl Özel İdare (Stat henüz açıklanmadı)

16.30 Gençlerbirliği-Osmaniyespor (Eryaman)

18.30 Akhisarspor-Bayburt Özel İdare (Spor Toto Akhisar)

20.30 Sakaryaspor-1074 Çankırıspor (Yeni Sakarya Atatürk)

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

https://youtu.be/eZkiRAO6eKU

Canlı Skor

banner451

banner452

banner454

banner455

banner462

banner456