KAHRAMANMARAŞSPOR 31 EKİM'DE

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) 4. Eleme Turu’nun programı açıklanırken; Kahramanmaraşspor, 31 Ekim 2018 Perşembe günü saat 20:30’da Atiker Konyaspor karşısında bir üst tura yükselmek için sahaya çıkacak.

KAHRAMANMARAŞSPOR 31 EKİM'DE
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) 4. Eleme Turu’nun programı açıklanırken; Kahramanmaraşspor, 31 Ekim 2018 Perşembe günü saat 20:30’da Atiker Konyaspor karşısında bir üst tura yükselmek için sahaya çıkacak.

 

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur programı açıklandı. Kupa'da 30, 31 Ekim ve 1 Kasım 2018 tarihlerinde oynanacak müsabakaların programı şöyle:

 






























































































































































































ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4. ELEME TURU MÜSABAKALARI
30 Ekim 2018 Salı
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. 13:00
SİVAS BELEDİYE SPOR DENİZLİSPOR MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMP. 13:00
KASTAMONUSPOR 1966 ALTAY KASTAMONU GAZİ STADI 14.00
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. AFJET AFYONSPOR ATATÜRK OLİMPİYAT 15:00
BÜYÜKŞEHİR BLD. ERZURUMSPOR KEÇİÖRENGÜCÜ ERZURUM KAZIM KARABEKİR 17:00
ANTALYASPOR A.Ş. YOMRASPOR ANTALYA STADYUMU 19:00
BURSASPOR 1461 TRABZON BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.30
31 Ekim 2018 Çarşamba
BUGSAŞ SPOR A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. OSTİM STADI 13:00
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR AYTEMİZ ALANYASPOR AKTEPE STADI 13.30
HATAYSPOR FETHİYESPOR ANTAKYA ATATÜRK STADI 13:30
BANDIRMASPOR BALTOK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BANDIRMA 17 EYLÜL STADI 14:00
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ KARDEMİR KARABÜKSPOR DARICA İLÇE STADI 14:00
NAZİLLİ BELEDİYESPOR OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ NAZİLLİ İLÇE STADI 14:00
BODRUM BLD. BODRUMSPOR DEMİR GRUP SİVASSPOR BODRUM İLÇE STADI 14:00
ŞİLE YILDIZSPOR BOLUSPOR 14:00
ÜMRANİYESPOR ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI 14:00
MKE ANKARAGÜCÜ ERBAASPOR OSMANLI STADI 15:00
KAYSERİSPOR PAZARSPOR KAYSERİ BŞ. BLD. KADİR HAS STADI 17:00
EVKUR YENİ MALATYASPOR KIRKLARELİSPOR MALATYA YENİ STADYUM 19:00
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. ATİKER KONYASPOR 12 ŞUBAT STADI 20.30
1 Kasım 2018 Perşembe
SARIYER ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. SARIYER YUSUF ZİYA ÖNİŞ STADI 13:00
GÜMÜŞHANESPOR GİRESUNSPOR GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI 13:00
ETİMESGUT BELEDİYESPOR İSTANBULSPOR A.Ş. ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK 13.30
ADANA DEMİRSPOR DERSİM 62 SPOR ADANA 5 OCAK FATİH TERİM 15:00
MENEMEN BELEDİYE SPOR ZONGULDAK KÖMÜRSPOR MENEMEN İLÇE STADI 17:00
GÖZTEPE A.Ş. ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. BORNOVA STADI 19:00
BALIKESİRSPOR BALTOK PENDİKSPOR BALIKESİR ATATÜRK STADI 19:00
GENÇLERBİRLİĞİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. OSMANLI STADI 20.30

NOT: Stadyum bilgisi boş bırakılmış müsabakaların hangi stadyumlarda oynanacağı daha sonra ilan edilecektir.
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER