Türk Komedi Filmi: Şipşak Anadolu

Türk Komedi Filmi: Şipşak Anadolu

Türk Komedi Filmi:

Şipşak Anadolu

Şipşak Anadolu, Karadeniz'in sevimli yerleşim yerlerinden birinde geçiyor.

Kahramanımız Kadir de hayallerini bir gün gerçekleştirmeyi isteyen bir fotoğrafçıdır. İşini yapabilmek için ücra köylere at üstünde fotoğraf çekmeye bile gider. Fotoğrafını çektiği herkesle de komik durumlar yaşar.

Doksanların Türkiye’sinde politik atmosferi tabii ki kasabayı da sarmıştır. Koltuk sevdalısı belediye başkanından imamına ve Kadir'in arkadaşlarına kadar farklı karakterlerin arasında yaşanan çekişmeler filmin konusunu oluşturuyor.

Magazin medyasında “Ciciş Kardeşler” olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin kadrosunda yer aldığı komedi türündeki yapımın yönetmenliğini Şenel Maldı üstleniyor.

Kadroda kardeşlere kadroda Cengiz Küçükayvaz ve Levent İnanır gibi isimler eşlik ediyor.

<iframe width="706" height="431" src="https://www.youtube.com/embed/boh0SlKNeT4" title="YouTube video player" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Filmin tamamı için tıklayın:

<iframe width="706" height="431" src="https://www.youtube.com/embed/dG0BMgROkvY" title="YouTube video player" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor

<