TOGG, Afşin’de vatandaşlarla buluştu

TOGG, Afşin’de vatandaşlarla buluştu

TOGG, Afşin’de vatandaşlarla buluştu

Türkiye’nin ilk ve tek yerli ve milli otomobili TOGG artık Türkiye yollarında. Bakanlıklar, Valilikler ve Resmi kurumların ardından sipariş veren vatandaşlara da Otomobilleri teslim edilmeye başladı. Afşin’den sipariş veren Hüseyin Özgül’e ait TOGG Afşin’e geldi. Tekerinin tozuyla Ashab-ı Kehf Külliyesine çıkan TOGG burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tavsiyesiyle Türkiye Otomobil Girişim Gurubu tarafından üretilen TOGG sipariş veren vatandaşlara ulaşmaya başladı. Afşinli Esnaf Hüseyin Özgül’ün sipariş ettiği 46 TOG 099 plakalı KULA Rengi TOGG Afşin’e geldi.

Afşin’de bulunan UNESCO Dünya Kültür Mirası kapsamında ki Ashab-ı kehf Külliyesi önünde vatandaşlarla buluşan TOGG vatandaşların büyük beğenisi ile karşılaştı. Vatandaşlar Milli Otomobilimiz ile hatıran resmi çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

Türkiyenin ilk Otomobilini yerli ve Milli Olduğu için tercih ettiğini belirten Hüseyin Özgül, tam beklediğim gibi. Adeta bir Yaşam alanı. Herkese tavsiye ediyorum. Türk ekonomisine katkı sunmak için mutlaka TOGG tercih edilmeli dedi.

Ashab-ı Kehf’i temsilen tanıtım programlarına giden Yediler ekibinin Yemliha’sı da TOGG’un Ashab-ı Kehf ziyaretinde hazır bulundu.

TOGG aynı zamanda Afşin’e geldiği gün Gelin arabası olarak görev yaptı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2023, 10:09

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

rahat tasin

Taşköprü Haber

Velayet Davası

Tuzcuoğlu Nakliyat

vds sunucu

rahat tasin

Çelik Kapı

Çelik Kapı Modelleri

Villa kapısı

gizli kamera

Patnos Haber

Ardahan Son Dakika

Çorum Son Dakika