AK Parti de İl Başkanlığı aday tartışmaları tam hız kesmese de sosyal medyada birkaç ismin fısıltı ve dedikoduları yayılmaya başladı.

Aday sayısı 3-4 arta bilir ya da adaylıktan çekilmeler yaşanabilir. Sempati duyduğunuz bir aday,  güven veren, özverili, disiplinli, hakkaniyetli, durağanlığa son verecek girişim sahibi akıl ve ahlak sahibi Liyakat sahibi bir adayın seçilmesi hepimizin favorisi olmalıdır.

Cumhur ittifakı, Kahramanmaraş ili Onikişubat İlçesi BBP Belediye Başkan Adayı  Gökhan Ünlü Kahramanmaraş ilimiz için;  genç bir siyasetçi ekonomist, iş adamı, girişimci kişiliği özlü sözlü hitabı, dik duruşu ve memleket sevdalısı, araştırma ve tarihçi kimliği ile sahipsiz bırakılan şehrimiz için bir markadır.

Depremde enkaz altında kalan resimleri için yeniden tuvalin başına geçti Depremde enkaz altında kalan resimleri için yeniden tuvalin başına geçti

0Aa760Ad 96B2 4C29 8199 B2E8Ba1Da44C

BBP'nin Onikişubat Belediye Başkan Adayı Gökhan Ünlü (Solda), girişimci işadamı Ali Nergiz ile

Tuttuğunu koparan, iş dünyasının sevilen ve örnek alınan tevazu sahibi, misafirperver, şehir köy ve mahalle sevdalısı, tarım hayvancılık proje sahibi, çevre illerin örnek alınan renkli siması ile karanlığa terk edilmiş memleketimizin Kurtuluş ve şahlanmasını Ankara'ya duyuracak siyasi mekanizmaları hareket ettirecek  doğrular ile rakiplerini susturacak kişiliği ile bir Cumhur ittifakı adayı olarak neden AK Parti İl Başkanlığı Adayları arasında yer almasın ki....

Editör: Akif Arslan