Anne Çocuk Bilgi Evi'nde Yaz Kuran Kursu açıldı Anne Çocuk Bilgi Evi'nde Yaz Kuran Kursu açıldı

Akpınar: "Kilit parke tamir çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor"

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçenin çeşitli bölgelerinde sürdürdüğü kilit parke tamir çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Başkan Akpınar, vatandaşların güvenliği ve konforu için yol bakım ve onarım çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirtti.

Akpınar Kilit Parke Tamir Çalışmalarımız Hız Kesmeden Devam Ediyor (4)

Dulkadiroğlu Belediyesi, ilçenin dört bir yanında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, devam eden çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Akpınar Kilit Parke Tamir Çalışmalarımız Hız Kesmeden Devam Ediyor (2)
Başkan Akpınar, konuyla ilgili değerlendirmesinde şunları söyledi:  "Dulkadiroğlu Belediyesi olarak ilçemizin her köşesinde vatandaşlarımızın günlük yaşamını kolaylaştırmak ve yollarımızı daha güvenli hale getirmek adına yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, özellikle bozulmuş ve hasar görmüş kilit parke yollarının tamirini hızla gerçekleştiriyor. Çalışmalarımız, planlanan program dahilinde tüm hızıyla devam edecek."

Akpınar Kilit Parke Tamir Çalışmalarımız Hız Kesmeden Devam Ediyor (1)
Başkan Akpınar, yol bakım çalışmalarının yanı sıra diğer altyapı hizmetlerinin de sürdüğünü vurgularken, vatandaşlardan çalışmalar sırasında gösterdikleri anlayış ve sabır için teşekkür etti. "Halkımızın memnuniyeti ve yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu süreçte gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ederim." dedi.

Editör: Akif Arslan