“Asrın felaketinde kaybettiğimiz tüm canlarımızı rahmetle anıyoruz

66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile Kapıçam Mezarlığınıziyaret eden Başkan Güngör, “6 Şubat depremlerinde kaybettiğimiz tüm canlarımızı rahmetle anıyoruz” dedi.

 Kapıçam Ziyareti (1)

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile 6 Şubat depremlerinin 1. yıl dönümü öncesi Kapıçam Şehir Mezarlığı’nı ziyaret ederek asrın felaketinde hayatını kaybeden vatandaşları kabirleri başında dualarla yâd etti.

Kapıçam Ziyareti (1)

Vali Mükerrem Ünlüer, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Gökhan İnan ve AK Parti İl Başkan Vekili Cüneyt Doğan’ın da yer aldığı ziyarette, 6 Şubat depremlerinde ahirete irtihal eden vatandaşların yakınlarıyla da bir araya gelen heyet, baş sağlığı dileklerini ileterek acılarını paylaştı.

Güngör; “Hemşehrilerimiz ittifakımıza büyük bir teveccüh gösteriyor” Güngör; “Hemşehrilerimiz ittifakımıza büyük bir teveccüh gösteriyor”

Kapıçam Ziyareti (4)

Başkan Hayrettin Güngör, “6 Şubat depremlerinin 1. yıl dönümü yaklaşırken asrın felaketinde hayatını kaybeden kardeşlerimizi; önceki dönem Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer, İl Jandarma Komutanımız ve İl Başkan Vekilimizle birlikte kabirleri başında dualarla yâd ettik. 6 Şubat depremlerinde kaybettiğimiz tüm canlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kapıçam Ziyareti (3)