Başarılı erkek kuaförü artık jürilik yapacak

Kahramanmaraş (SHA)- Kahramanmaraş’ı temsil etmek için gittiği birçok yarışmadan ödüllerle dönen başarılı erkek kuaförü Ahmet Ceyhan, artık yarışmalarda jürilik yapacak.

Dünya’nın en büyük profesyonel kuaför organizasyonu olan ve hem kariyerlerinde hem de dijital kuaförlük alanında başarılı olanlar için 55 den fazla üye ülke ve 2 milyondan fazla bireysel üyesi bulunan Mondiale Coiffure (OMC) Kahramanmaraş’tan 5 isim görev alırken, şehrin başarılı erkek kuaförü Ahmet Ceyhan, yeni yarışmalarda jüri olacağını duyurdu.

Juri olmasının ardından artık yarışan değil, yarıştıran kimliğini taşımaya başladığını ifade eden Ahmet Ceyhan, “OMC artık ülkemize kazandırıldı. Bunun büyük mimarı Türkiye Konfederasyon Başkanımız Adem Yılmaz ve beraberindeki başkan vekillerimiz Ahmet Veysel Yırtıcı, Berat Polatoğlu, Aslan Çolak ülkemizde artık bu tarz organizasyon ve sempozyumların daha kapsamlı ve verimli geçebilmesi adına büyük bir kitle elde edildi.” Dedi.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da yapılan jürilik sınavını başarıyla tamamladığını ifade eden Ceyhan şunları kaydetti:

“Artık yarışmalarda jürilik görevini nasıl yapacağız, neler yürüteceğiz buradaki hakkaniyetler ve her bir yarışmacının özlük haklarının korunması, bütün yarışmacılarımızın emeklerini en ince noktasından en uç noktasına kadar koruyabilmek adına bir eğitim ve sınavı geride bırakarak jüri olmaya hak kazandım.”

Ceyhan, artık yarışmalarda jüri olarak Kahramanmaraş’ı temsil edeceğini ve bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ettiğini ifade etti.