BBP’li başkan adayları buluştu...

Kahramanmaraş’a 2 metropol ilçesi olan Onikişubat ve Dulkadiroğlu Büyük Birlik Partisi (BBP) belediye başkan adayları Dulkadiroğlu Seçim Bürosunda buluştu.

DEVA Partisi’nden sert eleştiri DEVA Partisi’nden sert eleştiri

BP 13 Şubat belediye başkan adayı Gökhan ünlü ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı adayı Bekir yılmaz seçim çalışmaları kapsamında bugün bir araya gelerek fikir teatisinde bulundu.

BBP nin Onikişubat belediye meclis üyesi adayları gazeteci Akif Arslan  ve inşaat mühendisi Çağatay Karaca’nın da hazır bulunduğu ziyarette, yapılan çalışmalara dair bilgiler paylaşıldı.

Seçimlere “Soru çok biliyoruz, az kaldı geliyoruz” parolasıyla hazırlanan BBP’nin adayları bu seçimin önceki seçimlerden farklı olacağını ifade ettiler. Her 2 başkan adayı da seçmenin kendilerine teveccüh ettiğini belirterek, “Biz sorunu çözmek için adayız. Seçmenden oy istiyoruz” dediler.

Onikişubat Belediye Başkan Adayı Gökhan Ünlü, esnaftan çok olumlu tepkiler aldıklarını belirterek “Esnaf da artık anlıyor ki, içlerinden birini arıyor. İnşallah nasip olursa, belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Bu arada BBP’li Belediye Başkan Adayı Gökhan ünlü, gün boyu seçmen ziyaretinde bulundu.

 

https://www.marasposta.com/foto-galeri/bbpli-baskan-adaylari-bulustu

Editör: Akif Arslan