Bölgemizde Çalışma Yapılan Karayolların Durumu

Bölgemizde Çalışma Yapılan Karayolların Durumu

Bölgemizde Çalışma Yapılan Karayolların Durumu

Karayolları Genel Müdürlüğü 5. (Mersin ve bağlı iller) Bölge verilerine göre; Bölgemizde Çalışma Yapılan Yolların Durumu şöyle:

Aladağ yolunun 45-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Gaziantep-Oğuzeli-Karkamış yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Altınözü yolunun 12-13.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Tarsus-Çamlıyayla yolunun 4-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Tarsus-Çamlıyayla yolunun 0-1.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

Silifke-Mersin yolunun 30.km.sinde Karayar Tünelinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-27.km.leri arasında (Yeşilovacık-Aydıncık) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34.km.leri arasında (Büyükeceli ve Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır. (17.06.2022-17.07.2022)

Aydıncık-Silifke yolunun 33-35.km.leri, 50-51.km.leri ( Boğsak Mevkii ) ve 53-54.km.leri Silifke-Taşucu-Ovacık arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15.15-16:15 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır.(17.06.2022-05.07.2022)

Silifke-Erdemli-Mersin yolunun 51-53.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Osmaniye-Nurdağı yolunun 38-45.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Osmaniye-Gaziantep yolunun 0-1.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım Toprakkale il yolundan sağlanmaktadır. (24.05.2022-31.12.2022)

Nurdağı-Gaziantep yolunun 2-4.km.leri arsaında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Gaziantep-Nizip-Birecik yolunun 42-47.km.leri arasında Nizip ve Birecik geçişlerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Nurdağı-Kilis yolunun 26-43.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Elbeyli yolunun 23-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kadirli-Osmaniye yolunun 0-1.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Saimbeyli-Feke-Kozan yolunun 58-59.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kozan-Feke yolunun 8-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kozan-Adana yolunun 31-36.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Adana-Karataş yolunun 3-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

İslahiye-Hassa-Kırıkhan yolunun 24-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Hassa-Kırıkhan yolunun 50-51.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kırıkhan-Hatay yolunun 1-2.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kırıkhan-Reyhanlı yolunun 32-33.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 1-2.km.leri arasında Arsan Köprülü Kavşağı mevkiide üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 28-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

MARAŞ POSTA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

Canlı Skor