CHP’li Ateş, zamanında ödeme yapmayan TARSİM’e tepki gösterdi CHP’li Ateş, zamanında ödeme yapmayan TARSİM’e tepki gösterdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Ünal Ateş, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra partilerine yönelik saldırılara sert tepki gösterdi.

Ateş, seçimlerin ardından partilerine, il başkanlarına ve milletvekillerine yönelik artan saldırıların, 20 yılı aşkın süredir belediyeleri talan edenlerin hazımsızlığı olduğunu belirtti. Ateş, bu tür karalama, yalan ve iftira kampanyalarının asla amacına ulaşamayacağını vurguladı.

Seçim Sonuçları Hazmedilemiyor

Ateş, yaptığı açıklamada, "Çok değerli hemşehrilerim, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi'nin tüm Türkiye'de olduğu gibi Kahramanmaraş'taki aldığı sonuç birileri tarafından hala daha hazmedilememiş görünüyor. Seçimlerin hemen sonrasında partimize, partimizin il başkanına ve milletvekiline saldırılar artarak devam etmektedir. Saldırıların arkasında 20 küsür yıldan beri belediyeleri talan edenlerin olduğu herkes tarafından malumdur," dedi.

Karalama Kampanyalarına Karşı Duruş

Ateş, şahsına ve partililere yönelik sürdürülen karalama kampanyalarına karşı duruşlarını net bir şekilde ifade ederek, "Önce şahsımla akabinde Ali Öztunç ve belediye başkanlarımızla ilgili son günlerde sürdürülen karalama, yalan ve iftira kampanyaları asla amacına ulaşmayacaktır. Bizler, halkımız için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz ve yapılan tüm yanlışların karşısında olacağız," ifadelerini kullandı.

Halkımız İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz

Ateş, CHP olarak Kahramanmaraş ve halkı için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "Kahramanmaraş'ımız için halkımız için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yapılan tüm saldırılar, bizleri hedeflerimizden saptıramayacak. Halkımızın desteğiyle, kentimize en iyi hizmeti sunmak için kararlılıkla ilerleyeceğiz," dedi.

Yanlışlara Karşı Duruşumuz Sürecek

Ateş, açıklamasının sonunda, "CHP olarak, yapılan tüm yanlışların karşısında olmaya ve halkımızın haklarını savunmaya devam edeceğiz. Hiçbir karalama kampanyası, bizlerin doğru bildiğimiz yoldan dönmesini sağlayamaz. Kahramanmaraş'ın ve halkının geleceği için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz," şeklinde konuştu.

Editör: Akif Arslan