Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Kahramanmaraş’ın en önemli sorunları ile ilgili açıklamalar yaptı.

Chp Kahramanmaraş Milletvekili Ali Ötunç (3)

CHP Ali Öztunç, Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığında dün bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Kemal Keleşer ve Dulkadiroğlu Kadın Kolları Başkanı Aslı Akgün ve bazı ilçe yöneticileri de katıldı.

Chp Kahramanmaraş Milletvekili Ali Ötunç (2)

CHP’li Ateş, zamanında ödeme yapmayan TARSİM’e tepki gösterdi CHP’li Ateş, zamanında ödeme yapmayan TARSİM’e tepki gösterdi

Düzenlediği basın toplantısında hükümetin deprem sonrası aldığı kararları sert bir şekilde eleştiren CHP Milletvekili Ali Öztunç, yapılan yanlışların şehri mağdur ettiğini belirtti. Öztunç’un açıklamaları şöyle:

<iframe width="866" height="487" src="https://www.youtube.com/embed/f316OxKc0Ms" title="CHP’li Öztunç Depreme dayanmış, AK Parti’ye dayanamıyor!" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>

Chp Kahramanmaraş Milletvekili Ali Ötunç (1)

Editör: Akif Arslan